Podatek od środków transportowych też pójdzie w górę!

Nawet kilkaset złotych więcej zapłacą przedsiębiorcy za podatek od środków transportowych na rok 2024. Rada przegłosowała propozycję wójta i od nowego roku wzrośnie opłata za pojazdy.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Podatek od środków transportowych też pójdzie w górę!”

  1. janusz pisze:

    Trzeba było głosować na konfederacje, a nie za popisem…

    3
    4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).