“Pocałujta w ucho wójta!” – do końca lutego urząd będzie zamknięty

Szanowni Mieszkańcy, od dziś do końca lutego zamykamy dla was Urząd Gminy Konopiska” – taki przekaz płynie z komunikatu jednej z pracownic urzędu gminy. Urząd zamyka się dla petentów, wszystko można załatwić telefonicznie bądź elektronicznie.

Nic, tylko się cieszyć…

Komunikat poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Szanowni Mieszkańcy

Zgodnie z wprowadzonym od dziś Rozporządzeniem Rady Ministrów z 21.01.2022r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii( Dz.U. z 2022r. poz.149), zobowiązani jesteśmy do ograniczenia liczby bezpośrednich kontaktów pomiędzy pracownikami urzędu jak również bezpośrednich kontaktów z  mieszkańcami.

Dlatego od dziś do 28 lutego b.r., prosimy o kontakt z urzędem w formie:

telefonicznej, mailowej, za pośrednictwem ePUAP: /09b06gcsrj/skrytka lub poprzez wrzucenie koperty z podaniem, wnioskiem, informacją, do skrzynki znajdującej się obok drzwi wejściowych  urzędu.

Sprawy, które wymagają osobistej wizyty w urzędzie, będą załatwiane po wcześniejszym umówieniu wizyty (data, godzina) z pracownikami merytorycznymi.

Wizyty mieszkańców odbywać się będą w wydzielonej strefie przy kancelarii, z zachowaniem środków bezpieczeństwa.

Prosimy więc  bezwzględnie o:

 • przychodzenie na wyznaczoną godzinę bez osób towarzyszących,
 • zasłanianie ust i nosa,
 • zdezynfekowanie rąk środkiem odkażającym zaraz po wejściu do budynku,
 • zachowanie 1,5 metrowej odległości od drugiej osoby,
 • powstrzymywanie się od wizyt jeśli występują objawy gorączki, bólu gardła, przeziębienia.

Wszystkie telefony i maile dostępne są pod adresem: https://www.bip.konopiska.akcessnet.net/index.php?idg=1&id=319&x=15

O wszelkich zmianach będziemy Państwa na bieżąco informować za pomocą strony internetowej www.konopiska.pl,  mediów społecznościowych oraz na drzwiach wejściowych Urzędu Gminy  Konopiska. 

                                                                            Barbara Ankowska-Lis
Sekretarz Gminy Konopiska

 Kategorie:

5 odpowiedzi na ““Pocałujta w ucho wójta!” – do końca lutego urząd będzie zamknięty”

 1. Tony pisze:

  Proponuję żeby Wójt i wszyscy pracownicy mieli zakaz wstępu do sklepów, fryzjerów itd. Jeżeli chcą zrobić zakupy to niech się wcześniej umawiają i ktos im przed sklep wyniesie zakupy.
  Gmina zamknięta ale Panie z gminy po sklepach latają bo nikt ich nie kontroluje.

  29
  2
  • agunia pisze:

   Może do sklepu po zakupy też powinno się przychodzić po wcześniejszym umówieniu przez telefon i powinno się stać na dworze a sprzedawca powinien podawać produkty przez okienko a najlepiej wcześniej wrzucić listę zakupów do skrzynki i podpisać…

   3
   0
 2. Covid pisze:

  I niech organizują więcej imprez,koncertów, zawodów itp. Ale co to dla Wójta jak tak się chowie i ukrywa w śród publiczności i gada głupoty. Powinien zrobić sobie wymaz na obecność covid Omicrona bo różne są objawy nie tylko katar czy kaszel. ŻYCZĘ ZDROWIA.

  17
  0
  • Gość pisze:

   Starostwo powiatowe zamknięte od początku i trzeba się umawiać i nikt nie robi halo.

   4
   12
 3. Michał pisze:

  Najwazniejsze że Kościół otwarty.
  Wtedy covida się nie boją Panie z Gminy.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).