Po co został radnym?

37-letni Piotr Szczerbak to jeden z najmniej aktywnych radnych mijającej kadencji. W sumie warto zadać pytanie, po co został radnym? Chyba nie dla diety? Szczerbak nie posiada oszczędności, ma za to dom 100m2 o wartości 200 000 zł i dwie działki o łącznej wartości ok. 143 000 zł. Jedną z działek nabył od gminy w 2016 roku.

Z tytułu umowy (pracuje w firmie MTH Textill) otrzymuje 33 815,48 zł rocznie. Do tego 2355,68 zł. Jako radny dostał 6141,66 zł diety.

Szczerbak, obok Jerzego Walentka i Witolda Gajosa, w ubiegłym roku złożył tylko jeden wniosek, co czyni go najmniej aktywnym radnym Rady Gminy Konopiska.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

12 odpowiedzi na “Po co został radnym?”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Jak to po co? rodzina pracuje? pracuje więc po to!

  32
  8
 2. Wyborca pisze:

  żal.pl

  12
  3
 3. Tiks24 pisze:

  Żurek robi swoje. Nie jest idealny ale konsekwentny. Ale nie poprę go. To bylaby żenada. Albo cos robimy albo dalej tkwimy w bylejakosci i pogladach typu ” glosuj na mnie – cos się wymysli i zakombinuje”. Pozdrawiam

  11
  11
  • Tiks24 pisze:

   Hahaha. ..normalnie PRL! Powyższy moj post został ” poprawiony” przez kogoś ?mam screna na szczęście. Pisałem że zagłosuję na Zurka i żenada byłoby popierać kombinatorow usilujacych prowadzic brudbe gierki. Korea Północna! !!

   12
   2
 4. xyz pisze:

  A który zrobił więcej? Zadaniem dziennikarzy jest przekazywanie rzetelnych i bezstronnych informacji. Jak więc nazwać ten pseudo portal?

  16
  8
 5. zyx pisze:

  NIESTETY nie dam się po raz drugi nabrać na obietnice Żurka!

  7
  14
 6. Podsłuchane w ksero pisze:

  Panie Wąsowiak dzisiaj to juz admin tej strony przeszedl samego siebie. Chłopina nie nadaza usuwac i moderowac wpisów, ale pan z malej placi pan wymaga. Wszystkim kandydatom z wyjatkiem tych ze Starosci i Niedojrzałosci zycze powodzeniaw wyborach. Maciuś

  1
  0
 7. Wyborca pisze:

  Chciwość, obłuda i zakładanie. Mamy plan nie głosować na ciebie.

  12
  8
 8. Dawna stażysta pisze:

  Kiedyś Woj Żurek był zastępcą wójta zresztą Jerzego Sochy, nie będę pisać dlaczego bo pewna na 100% nie jestem ale został zwolniony .
  Dlatego byłam mocno zdziwiona że na tylu kandydatów wybraliście kogoś kto kiedyś się nie sprawdzil. Widać ludzie nie wgłebiaja się w szczegóły wyboru głowy gminy. ..

  3
  2
 9. młody pisze:

  Szczerbak, co ty wykonałes ze swojego planu wyborczego 2014? czy to prawda że przywiozłes z czewy specjalnie na wybory 2014 swoich kolesiów aby głosowali na ciebi? Jesli tak było , to nie licz na nasze poparcie. Kombinatorów nam nie trzeba.

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).