Po co gminie taki radny?

W Radzie Gminy Konopiska większość radych przychodzi na sesje, podnosi rękę, nic się nie wypowiada, nie skład wniosków i interpelacji w imieniu Mieszkańców. Jednym z takich radnych jest 50-letni Krzysztof Kruk. Kruk jest konserwatorem w Szkole Podstawowej w Konopiskach. Nie posiada żadnych oszczędności, jest za to współwłaścicielem domu o powierzchni 136,10m2 i wartości 280 000 zł. Do tego posiada działkę z zabudową oraz garaż o łącznej wartości 28 000 zł.

W ubiegłym roku jako konserwator zarobił 37 040,18 zł, a jako radny 6325 zł.

Jego oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

Tak się zastanawiam. Po co takie osoby pchają się do rady?

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

29 odpowiedzi na “Po co gminie taki radny?”

 1. Wąsowiak pisze:

  A to mierzy Pan Gąsiorski radnych po zasobności portfela? Można zapytać po co nam radny pieniacz i emeryt lub przedsiębiorca który nie wydaje klientom paragonów?

  33
  12
  • Obserwator pisze:

   Dzięki temu uzbierał na nową białą terenowkę. Wakacje zagraniczne, dom itd. Jeszcze wam nie podziękował.

   9
   3
 2. Paweł Nowak pisze:

  Jak to po co? Po to by ktoś mógł podnieś ręce jak wójt chce i brać diety bez pytań.

  20
  13
 3. Żenujące pisze:

  A po co gminie taki redaktor co tylko zamęt sieję

  33
  13
 4. kazia pisze:

  Kruk to pomylka wyborcza. Nic nie wniósł pozytywnego do obecnej rady. Na usługach Żurka do podnoszenia ręki. Niemota całągębą jesli idzie o sprawy Konopisk. Takich radnych nam nie potrzeba.

  23
  8
  • Wyborca pisze:

   ten gość złożył coś w naszym imieniu ???

   10
   4
  • Górek pisze:

   Przyjedź na osiedle Górka i zobacz. Nasz radny i będziemy go bronili. Choćby tutaj wylało się od was jadu litry Kruk w swoim okręgu wygra w cuglach. Zastanówcie się lepiej co zrobicie z Panem Wiceprzewodniczącym rady, on w swoim okręgu od lat nic nie robi i w tym roku to jego ostatnia kadencja. Nawet przedwyborcza wazelina nie pomoże, którą uracza swych Klientów!

   13
   14
 5. z rady pisze:

  Przyznaję racje w sprawie radnego Kruka. Dla mnie nie powinny takie osoby zajmowac miejsca w RG Konopiska. Brak przygotowania merytorycznego do pełnienia takiej funkcji. Żenada.

  18
  6
 6. Wąsowiak pisze:

  Takich ludzi do rady wprowadził Pan Socha, bo z jego komitetu radny Kruk startował.

  14
  9
  • cyrulik pisze:

   Kruk okazał się gościem bez twarzy i kręgosłupa. Zurkowi z ręki jadł i głosuje nie wiedząc za czym. Teraz takiego typa Zurek wystawia do rady Gminy z swojego komitetu. Daleko od takich ludzi dwulicowców.

   21
   9
 7. Mieszkaniec pisze:

  Takich radnych jest więcej. W ogóle co to za ludzie.

  16
  8
  • Wąsowiak pisze:

   Na szczęście wybrani w wolnych wyborach a nie na naradzie w kiosku. Wola ludu, a nie lokalnych pseudo fałszywych polityków.

   15
   14
 8. Niezadowolony pisze:

  Tak naprawdę to radni wogóle nie są potrzebni. Nic nie robią dla własnych miejscowości tylko kręcą dla siebie.

  14
  8
 9. zdziwiony pisze:

  no i macie obraz przydu…sów Żurka. W nagrode Żurek bierze go do swojego komitetu na kandydata na radnego. Tacy ludzie decyduja o rozwoju gminy. Ludzie opamiętajcie się!!!

  13
  8
 10. Adam pisze:

  Może dyrekcja szkoły w końcu przejrzy kamery co ten pan porabia w godzinach pracy. Chyba że tak szybko nagrania znikną.

  15
  7
 11. Ja pisze:

  No proste żeby brać nasze pieniądze i nic nie robić nic nie wnosi tylko wynosi jak większość pazernych ludzi w gminach takich powinno się usowac bo takich jest na potęgę

  15
  6
 12. sprzątaczka pisze:

  Ten pan to nic nie robi. Chodzi jak PANISKO, bo chroni go Żurek. My za niego musimy zasuwac. Trzeba z tym skończyć.

  14
  6
  • Dosko pisze:

   W hali są tylko dwie sprzątaczki, bardzo szybko można zweryfikować kto pisze takie komentarze ..

   8
   8
  • Widz pisze:

   Co teraz to nieroby sprzątaczki straszą. Ja zagłosuje na nową osobę – Ksiażkową, nowa nie jest umoczona w żadne układy ani ze starymi ani obecnymi wójtami, babka z klasą i głową na karku. Weź się Pani za tych nierobów wielkich panów popleczników.

   6
   15
  • Mieszkaniec pisze:

   Widzę co się w hali wyprawia. Ale pan radny pod dyrektorke szkoły podlega, więc może w końcu ona nam wytłumaczy na jakich specjalnych warunkach jest zatrudniony i co on robi w godzinach pracy, a dokładniej co w nich nie robi.

   12
   3
 13. ekonomista pisze:

  Mając takich radnych za przyczyną Wójta gmina bezpowrotnie straciłaz budzetu bagatela 420 tys. złotych. Mamy wójta i takich radnych jak opisujecie do natychmiastowego wyrzucenia z zajmowanych stanowisk.

  11
  9
 14. Wyborca pisze:

  http://otwartadlon.konopiska.pl/?pracownicy-swietlicy-otwarta-dlon,2

  A co tam robi jego zięć bez stałych godzin urzędowania.

  6
  4
  • Prawdziwy pisze:

   Baaaaardzo stara strona i nieaktualna…

   Świetlicą z tego co wiem to zarządza GCKIR a tam nawet nie ma wzmianki o tym, wiec to musiało powstać dawno temu

   5
   1
  • Wyborca pisze:

   Panie redaktorze proszę wystąpić z dostępem do informacji publicznej w jakich godzinach i za co pobierał gażę zięć radnego. Chyba że to znowu niewygodne bo dotyczy poprzedniego wójta!

   8
   1
 15. Mieszkanka pisze:

  Dosko a propo na 100 %wiem że to nie pisały sprzątaczki które pracują w hali .To że ktoś się podszywa pod nie bo najlepiej kogoś oskarżyć bez podstaw ktoś. ,kto ma złość na radnego nie musi wcale kogoś mieszać do swoich rozgrywek bo i po co .PO 2 pan Krzysztof Kruk to nie okręg pan sprzątaczek .Za podszywanie też jest kara .Więc proszę się podpisywać swoimi imionami i nazwiskami .

  7
  5
  • Obserwator pisze:

   No właśnie. Tak jak “Mieszkanka”podpiuje się własnym imieniem i nazwiskiem!!!ha,ha!!”Kto z nas jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem”. …

   1
   1
 16. Żenada pisze:

  Żałosne jest pisanie publicznie kto ile zarabia

  13
  4
 17. Mieszkanka pisze:

  Obserwator masz bardzo opóźniony zapłon sam się podpisz imieniem i nazwiskiem Ja tutaj nikogo nie obrażam i nie mieszam się do gry politycznej w wyborach a to jest zrobione celowo i oskarżenie kogoś o to czego nie napisał w tym przypadku nick o nazwie sprzątaczka. I zaraz podejrzenie a bo na hali 2 to któraś z nich .Przemyśl to dobrze jak ktoś się podszywa pod kogoś to jest ferr raczej NIE

  2
  1
 18. PanuRedaktorowiJużDziękujemy pisze:

  Widać po ,, podpisach ” i treści że Pan ,, Redaktor”sobie sam pisze komentarze. Nie ma co się dawać nabrać na to bo to jest zwykłe mydlenie oczu wyborcom. Najlepiej wrzucić ile ktoś ma kasy i wtedy liczyć , że ludzka zawiść się odezwie i nie zagłosują na niego bo ma tyle czy tyle pieniędzy. Pan, Panie Redaktorze też tu nie jest w gminie nikomu potrzebny bo Pana artykuły nie są ani trochę obiektywne.

  3
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).