Po co Gajos startuje na radnego?

Jeżeli ktoś nic przez całą kadencję nie robi, to zastanawiam się, po co startuje w wyborach na radnego Rady Gminy Konopiska? Takich osób jak 56-letni Witold Gajos jest więcej. Sporo razy byłem na sesjach w Konopiskach i nigdy nie słyszałem, by ten radny zabrał głos. Nawet nie wiem, czy w ogóle mówi. Gajos jest rolnikiem, posiada znaczne oszczędności. Jest współwłaścicielem domu i mieszkania o łącznej wartości 600 000 zł. Do tego, jest właścicielem gospodarstwa rolnego o wartości 50 000 zł.

Jako rolnik zarabia całkiem nieźle. Jego łączne zarobki (rolnik + radny) przekraczają 125 tys. zł.

Szkoda tylko, że jako radny w ubiegłym roku złożył tylko jeden wniosek…

Po co on ponownie startuje na radnego?

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

5 odpowiedzi na “Po co Gajos startuje na radnego?”

 1. echaladaj pisze:

  A może w serialu “Po co startował na Radnego?” opisze Pan dokonania Radnego Wojciecha Sochy , przed niedzielnym głosowaniem może to być ciekawa laktura

  28
  9
  • Siostra pisze:

   Pana Wojtusia nie mozna nawet zaliczyc do serialu Po co? Ale mozna napisac jak dzieki budowie hali w Konopiskach znalazl prace w Przemyslowce. To jest dopiero lektura na sobotni wieczor!

   12
   4
 2. expert pisze:

  Za chwilę Zurka najbiżsi przydupasy zostawia samego, a spece z służb pozbędą sie go jak zeszłoroczny śnieg. Słowa poematu Wesele Wyspiańskiego oddają klimat sprawie: Miałeś chamie złoty róg ostał ci sie………!!

  6
  6
 3. Wyborca pisze:

  I jeszcze jego szwagier artysta wiecznie bezrobotny startuje. Widać łatwa kasa za nic. Za 4 lata też start ę.

  3
  9
 4. Wąsowiak pisze:

  Gonsiorski to już nawet nie mogę pochwalić żartu że usuwasz mój post? Wyluzuj stary, za bardzo wpusciles się w kampanie! Link do przepisu na Rzurek nie lamal regulaminu.

  11
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).