Plan zagospodarowania przestrzennego “Aleksandria Druga – Ulica Orlika”

Na ostatniej sesji Rady Gminy Konopiska radni podjęli uchwałę w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego “Aleksandria Druga – Ulica Orlika“. Plan jest zgodny z  ustaleniami Studium uwarunkowań i  kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Konopiska, które przewiduje na tym terenie zabudowę mieszkaniową.

Lokalizacja nowej zabudowy w sąsiedztwie już istniejącej, przy uwzględnieniu ograniczeń dotyczących jej kształtowania zapisanych w planie nie spowoduje dysonansu wizualnego, co istotne w granicach parku krajobrazowego. Zgodność planu z wymogami ochrony środowiska we wszystkich aspektach dokumentuje opracowana do niego prognoza skutków oddziaływania na środowisko.

Poniżej uchwała w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Plan zagospodarowania przestrzennego “Aleksandria Druga – Ulica Orlika””

 1. Kono pisze:

  Czy w tej gminie istnieje tylko Aleksandria?

  11
  1
 2. psychiatra pisze:

  Zakup tam działki od gminy to będzie niezła mina. Przykładowo kupimy działeczkę za 65 tysięcy. Gmina zrobi drogę lub kanalizę i od szczęśliwego posiadacza gruntu zawoła 30% opłaty adiacenckiej !! W wysokości przykładowej 19,5 tysiąca złotych. Powodzenia

  6
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).