Plan inwestycyjny gminy Konopiska na 2017 rok

36. inwestycji w gminie Konopiska na kwotę 7 808 461,54 zł zawiera projekt budżetu gminy Konopiska na 2017 rok. Budżet inwestycyjny jest niższy o ponad 1,4 mln zł od budżetu przedstawionego w 2016 roku.

Poniżej znajdziecie plan inwestycyjny na 2017 rok.

PAWEŁ GĄSIORSKI

inwestycje2017 inwestycje20171Kategorie:

7 odpowiedzi na “Plan inwestycyjny gminy Konopiska na 2017 rok”

 1. Izolbu pisze:

  troche skromnie

  0
  0
 2. Radna pisze:

  Ta sytuacja jest konsekwencją BRAKU pomysłu na prowadzenie gminy przez wójta Żurka!

  0
  0
 3. Nieznany pisze:

  Za wójta gmina upadnie na kolana. Tak nam wojt zgotuje swietlany rozwój gminy!

  0
  0
 4. Zdziwiony pisze:

  Za 739 dni już nie będzie przy władzy hamulcowego . Gmina ma szansę wtedy normalnie się rozwijać!

  0
  0
 5. Paweł Nowak pisze:

  Gmina nie upadnie, bo się nic nie dzieje. Pieniądze zostają na spłatę kredytów czy obligacji. Żurek dociągnie do wieku przedemerytalnego, pójdzie na emeryturę i nic go nie będzie obchodziło.

  0
  0
 6. Brygida pisze:

  Plan całkiem niezły, tyle tylko że on go nie realizuje.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Myślę, że Żurek przegra wybory i pójdzie pracować do Urzędu Marszałkowskiego. Tam chyba jest najlepsze miejsce żeby zarobić, nie narobić się i do emerytury dociągnąć! Wyślemy go tam? Jak myślicie? Znacie kogoś kto tam czeka na emeryturę?

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).