Plakaty wyborcze zaśmiecają gminę Konopiska

Minął rok od wyborów do sejmu i senatu RP, a w gminie Konopiska nadal wiszą plakaty wyborcze kandydatów na senatora RP.

Zgodnie z art. 110 § 6 kodeksu wyborczego plakaty te powinny zostać usunięte w terminie 30 dni po dniu wyborów. Jeżeli komitety wyborcze tego nie zrobiły, sprawą powinny zająć się służby gminne, a kosztami usunięcia powinny zostać obciążone komitety kandydatów.

Zwracam się z uprzejmą prośbą do kandydatów widocznych na zdjęciach o usunięcie na swój koszt tych plakatów. Jeżeli to nie pomoże, proszę urzędników gminnych o zajęcie się tą sprawą.

PAWEŁ GĄSIORSKI

20160924_154146 20160924_152651Kategorie:

9 odpowiedzi na “Plakaty wyborcze zaśmiecają gminę Konopiska”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Czy pan Lasecki to kolega z Platformy Obywatelskiej naszego Żurka? Jeżeli tak, to nie dziwie się, że jego plakaty wiszą rok czasu. Nikt mu nic nie zrobi.

  0
  0
 2. Ppp pisze:

  Plakaty wiszą obok domu radnego Górniaka !

  Dlaczego wczesniej tego nie zgłaszał ?

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Ty wredny kłamco, gdzie to jest koło mojego domu, i gdzie jest napisane że ja to zgłosiłem? Chociaż popieram piętnowanie zaśmiecania naszej gminy. Co jeszcze wymyślisz pismaku? Tak ci doskwierają fakty tu ujawniane, że z tej niemocy ich zaprzeczenia,posuwasz się do kłamstw. byle opluć. Jesteś gorszy niż przypuszczałem.

   0
   0
  • Stefan pisze:

   Pan lyknie relanium na uspokojenie, ale tutaj sie z Panem zgadzam, choc to nie tylko problem naszej gminy. To fakt, smieci wyborcze byly, sa i beda bo niestety polskie prawo ma martwe przepisy. Ninawidze jak wyborcze ” pyski ” wisza byle gdzie i czesto dlugo po wyborach. Ogolnie to takie plakaty szczegolnie do sejmu, senatu i w wyborach prezydenckich to nic innego jak strata naszej kasy i nabijanie kiesy drukarniom.

   0
   0
 3. Górniak Stanisław pisze:

  Ciekaw jestem czy urząd gminy wykorzysta wspomniany tutaj przez p. Gąsiorskiego art. 110 § 6 kodeksu wyborczego?

  0
  0
 4. Mieecio pisze:

  gdyby było to koło domu Pana Górniaka to tym samym koło domu wójta .urka! i jakoś to ci Ppp umknęło?

  0
  0
  • Stefan pisze:

   Ale jaja! To oni mieszkaja obok siebie???? Prawdziwa dobrosasiedzka milosc:) macie sie caly czas na oku;) swiat zwariowal i nie przestaje zaskakiwac:d

   0
   0
  • ppp pisze:

   od Wójta niestety nie można wymagać takich rzeczy i byśmy się pewnie tego nie doczekali, więc liczyłem na zawsze stojącego na straży prawa Radnego Stanisława

   0
   0
 5. Jacek Wygwirzek pisze:

  Zostanie to uprzątnięte czy nie?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).