PKS ucina kolejne połączenia!

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Częstochowie poinformowało o kolejnych zmianach w połączeniach na terenie gminy Konopiska. Od 30 stycznia 2017 r. zostaną zawieszone połączenia na linii Częstochowa – Boronów – Częstochowa, które przebiegają przez Korzonek i Konopiska.

Poniżej oficjalna informacja PKS w Częstochowie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

PKS w Częstochowie

 Kategorie:

71 odpowiedzi na “PKS ucina kolejne połączenia!”

 1. Izolbu pisze:

  zaraz do nas nie bedzie dojazdu!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Będzie tak jak na Wąsoszu i Łazcu za czasów poprzednika. 12 latrzadzil a przez łazienka jechały 4 autobusy dziennie. Czyli nie powinnaś narzekać.

   0
   0
  • Paulina Skowrońska pisze:

   pks niestety upada. Poprzednia władza podejmowała rozmowy z sąsiednimi gminami i starostwem o wykupieniu, utworzeniu spółki, właśnie po to żeby zapewnić komunikację. Ponadto, o czym tu już pisano złożyli wniosek na środki unijne na ponad 42 miliony do stworzenia sieci komunikacji w gminie i centrum przesiadkowego. Po otrzymaniu takiego zastrzyku pieniędzy można by dalej rozbudowywać komunikację w terenie gminy. Ale…żurek ZREZYGNOWAŁ!!!z tych wniosków!
   Jakżeście se wybrali wójta tak macie. Ja tam jeżdżę samochodem, ale nie wszyscy mogą.
   A częstochowskie mpk po zmianie USTAWY!!! żądało takich pieniędzy na dopłaty do 30-tki, że trzeba by pół budżetu pewnie na to dać. Żurek po wyborach jeździł i coś tam niby załatwiał żeby było więcej kursów na Wąsosz. No to widać teraz co załatwiał i komu. Jak zwykle.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Paulina poprzednik to tylko miał plany. Rozmawiał ale z rozmów nic nie wynikało. Wniosek na 42 miliony to mógł składać ale chyba koron czeskich. Gadał o centrum przesiadkowym cała kadencję to dlaczego nic oprócz gadania nie wyszło? Za dużo imprezek na hali i kampanii z książeczka za naszą kasę, a za mało pracy było. A MPK jeździ teraz. On też mógł jechać się dogadać ale po co, on dupe wozil autem a na paliwo miał 150000( fajnie sobie z radnymi pensje ustalił)!

   0
   0
 2. Górniak Stanisław pisze:

  Przez łazienkę nikt autobusem nie jeździ. Nie pieprz farmazonów bo przez łaziec jeździły wszystkie autobusy które były na rozkładzie jazdy do 20 .01 .2017. Obecnie jest 10 połączeń. I co ty na to kłamco.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Tak radny Górniak, jeździ 102. Ile razy dziennie? 4? Przez 12 lat tak poprawił poprzednik komunikację! 12 lat miał i nic nie zrobil- za jego czasów zniknęły ulgowe jednorazowe bilety bo gmina przestała dopłacać. Kurs z hutek na wygodę 4 zł!Tak pan z poprzednim wojtem rządził gmina że na koniec kadencji nawet 30 MPK nie jeździło na Wąsosz. Kasa chyba poszła na gazetki o gminie? Te co później jedna kandydatka roznosila w kampanii. Na opłacenie MPK żal było kasy, co tam ludzie niech dymaja na nogach pod dzbow.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Klamcy niech Pan szuka na Kopalni. Żeby go zobaczyć musi Pan jednak wyciągnąć głowę z jego d… Sugeruję zabrać miskę gdyby pojawił się odruch wymioty na ten nieprzyjemny widok:)

   0
   0
  • Kamil pisze:

   Panie Górniak, i po co było temu przygłupowi odpowiadać? on zna tylko jedną melodię! Nie ważne czy głupoty pisze czy nie byle na poprzedniego wójta! Już tu nie raz pisali że kura ma więcej rozumu. Niech Pan nie odpisuje kurzemu móżdżkowi.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Kamil, współczuję. Kura ma.wiecej rozumu niż Ty i Twoi przyjaciele? Cóż za samokrytyka. Pan S. Nie będzie szczęśliwy. Uważa się za tak mądrego i dobrego. Cóż… Pozory

   0
   0
 3. jasiu pisze:

  Dziękujemy panie wojcie za rozwoj komunikacji w gminie! Za roczek cały powiemy panu wynocha !!!!

  0
  0
 4. jasiu pisze:

  ten z hutek cały czas promuje wojta i pokazuje jakimi chmskimim metodami wojt chce zarzadzac gmina, obrazac tych co myslą inaczej, gnoic pracowników i Panie z KGW. wykonczył juz Lot Konopiska a teraz bierze się za orkiestrę. po nim zostaną tylko kupy śmieci!

  0
  0
 5. Wtek pisze:

  Wójt mając 200tys złotych to takiego z hutek ma za co opłacać ,a ten ryje co mu wójt zleci. Nic nie robi , nawet o statuetkę starosty nie ma z czym startować w tym roku. W poprzednim roku za pracę wójta Sochy chciał otrzymać wyróżnienie od starosty, ale tam się na nim poznali ,że to kupa lenia i cwaniaka,tylko umie obiecywać gruszki na wierzbie.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Poprzednik to taki gagatek że zamiast nagrody dostał wyrok w Gliwicach i artykuł w super Express. Brawo!!!! Wstyd na całą Polskę. Tak rządził że jego kandydatke ludzie w wyborach skreślili. Mieli dość jego i stworzonej siwy.

   0
   0
  • Paweł Nowak pisze:

   z hutek ty naprawdę nie widzisz co było kilka lat temu a co jest teraz? To że facet współpracował, był agentem czy szpiegiem nie ma znaczenia. Konopiska żyły i tętniły życiem, teraz jest ogromna stagnacja i nic się nie dzieje.

   0
   0
  • Podatnik pisze:

   Sam jeździłem do Częstochowy autobusem codziennie i z ceny 1,50 zrobiło się na koniec 4,50zł. To samo z 30 zatrzymującą się na Wąsoszu. Niestety to nie wina obecnego czy poprzedniego tylko zarządzania PKS. Santaż na zasadzie “dopłacicie to damy autobus” jest rodem z poprzedniej epoki. Mimo, że gminy dopłacały to autobusy i tak jeździły puste. Winę upatruję w cenie biletów – mimo dopłat wciąż wysoka, nieracjonalnych trasach – czasem po tej samej lini jechały dwa autobusy jeden za drugim oraz trzymanie się firmy Autosan – co prawda polskia firma ale niestety awaryjna. Jak był czas i możliwości to trzeba było zacząć używać takich termonów jak leasing.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Stagnacje to chyba macie na kontach. Dojna gminna krowa uciekła. W Marszałkowskim nie płacą chyba 150 000 rocznie?! Ludzie pokazali w wyborach ile się dobrego działo. Tętnilo życiem to chyba na zamkniętych imprezach które nasz były moznowladca organizował przy okazji każdej gminnej imprezy- wstęp oczywiście na zaproszenie więc zwykli ludzie mogli sobie co najwyżej popatrzeć na drzwi!

   0
   0
 6. Stryj pisze:

  Ty z hutek wójt pokazal jak na swój sposób dzieli mieszkańców na zamkniętych imprezach w OSP Hutki, koncert noworoczny itd. Idiotyzmy bredzisz, może za dużo spożyles mioduli?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Stryj, koncert to organizowała orkiestra i ona zapraszają gości. Ogarnij się:) brak Ci argumentów.

   0
   0
 7. neron pisze:

  ty.pawel nowak – nasladujac twoj wstep-udajesz ze nie wiesz co dzialo sie w okresie “rzadow “” agenta szpiega”. Na jego plecach chcecie wjechac w progi jednostki samorzadowej . w omawianym okresie zawlaszczono stara szkole Kopalni, przejeto za symboliczna zlotowke wiele gruntow uzbrojonyc w gaz, wode . i ty Nowak chcesz zamiesc pod dywan i uspawiedliwiac byla bande afealow . Wiecej nie damy sie oszukac ! KGW Kopalnia dziala zgodnie z potrzebami starej ekipy , na wesolo bez uzywania mioduli,

  0
  0
  • Odwazny pisze:

   Komuś to pod czacha sypie się równo! Tereny przejęte za złotówkę- czysta hipokryzja! Stara szkoła w kopali przejęta – tak , bo ją chciał kupić ogrodnik ten z zimowych ogrodów. Teraz mieszkańcy robia sobie rodzinne przyjęcia( jubileusz , komunię, chrzciny, stypy itp.). Takich czyscicieli gminnej kasy jak obecnie mamy jeszcze nie było! Te dwa lata doprowadzą gminę do ruiny!

   0
   0
 8. Kaśka pisze:

  Glodnemu to zawsze chleb na myśli i ty z hutek cały czas tylko o kasie !
  Wójt to ma w doopie mieszkańców, ważne dla niego tylko to, do czego ty ciągle wracasz tzn. do kasy! Już niedługo wam się to skończy i za pierze na powietrze świeże!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Znowu pluje na poprzednika? Może chłop ma wydatki dlatego go do koryta ciągnie. Zobaczysz nie dostaniesz doli jak będziesz zdradzać wasze prawdziwe zamiary!

   0
   0
 9. Paulina Skowińska pisze:

  Na Kopalni to się organizuje imprezki tam się chołbi p. S wątroby pracują na maksa p od ksera była pierwszava dama finansówtam się bawia ciekawe kto za to placi za prad scieki ogrzewanie nech temu się przyjrzy w końcu wojt lub dama z GCKi R bo to kolezanka radnej to nic nie zrobi.

  0
  0
  • Druh pisze:

   W straży to dopiero woda zprocentami jest polewana. Wójt za nasze podatki chce strażakom do tyłka wejść aby tylko mieć poparcie braci strażackiej! Prezes ma gdzie zarabiać wstawiając wyroby cukiernicze . Który strażak się odezwie to go zaraz kasują. Tak wygląda stosowsna w straży demokracja prezesa i komendanta!

   0
   0
 10. Pasażer PKS-u pisze:

  OlaĆ tego z hutek , P. Skowińską i nerona bo to na pewno ta sama osoba albo z tego samego gniazda. Nawet gdyby mu łopatą kładł do łba to za mało.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hehe… Pasażer nie porównuj mnie z Waszą sitwą która straciła dostęp do gminnych pieniędzy i wyje na forum. To kto płaci Panu Gasiorskiemu za prowadzenie forum, gdzie permanentna krytyka jest w 98 % materiałów? Komu tak zależy na odzyskaniu koryta? Czy jakiś mieszkaniec może odpowie?

   0
   0
 11. Baśka pisze:

  Ludzie, na 24 wpisy jest 9 na temat. Pozostały to jak zwykle plucie jadem przez idiotę z hutek na poprzedniego wójta. Ręce opadają do takiego debilizmu.
  Ty, z hutek, słońce zaszło! aaa! to też wina poprzedniego wójta! Ale jutro wzejdzie! to też jego wina!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Dokładnie. Może opłace jakiegoś redaktora z szemrana przeszłością aby pisał dla mnie bloga o poprzedniej władzy. Ludzi to zainteresuje. Kulisy władzy w gminie Konopiska w latach 2004-2016 albo sieci powiązań w gminie Konopiska w latach 2004-2016. Do tego poproszę aby pisał to co będę chciał. Jak się wam to podoba? Znacie skądś takie rozwiązanie?

   0
   0
 12. z hutek pisze:

  Poza tym ten artykuł jest nie na temat. Żaden autobus docelowo nie kursuje do miejscowości w gminie. Tylko tranzyt

  0
  0
  • Pasażer PKS-u pisze:

   Z hutek jeszcze raz ci wkleję : OlaĆ tego z hutek , P. Skowińską i nerona bo to na pewno ta sama osoba albo z tego samego gniazda. Nawet gdyby mu łopatą kładł do łba to za mało. Nie warto zwracać uwagi na jego debilizmy.

   0
   0
 13. Jędrek pisze:

  Wójt przez 2 lata nic nie zadziałał z poprawą kursów PKS! Jego zachowanie wskazuje na brak zainteresowania pomocą dla ludzi korzystających z PKS-u. Szkoda ,że myśli tylko o swoich kolesiach i super wynagrodzeniu dla siebie!

  0
  0
 14. Mieszkańcy pisze:

  Wójt musi odejść ! Nic dobrego dla gminy nie robi! Radni ! Radni obudźcie się!!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Radni obudzcie się gdy agent na was pluje!

   0
   0
  • Oko pisze:

   Wójt wypuszcza tego z hutek aby obrażał, zmieniał tematy , pluł na mieszkańców i radnych oby tylko być przy korycie!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Oko, ja nie pracuje tak jak wy dla waszego agenta. Na was szkoda śliny, więc nie znikam się nawet do waszego poziomu. Idź po nowe wytyczne do nieudacznika bo słabo wam propaganda idzie

   0
   0
 15. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek, po co się tłumaczysz, ty pracujesz dla swojego pryncypała i to za dużą kasę, bo żaden zdrowy na umyśle nie pisał by tyle takich idiotyzmów za darmo, narażając się na wstydliwe uwagi i opinie czytelników tego forum , aby się na to zdobyć trzeba być skończonym ………….

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Jeśli ma Pan problemy psychiczne zalecam wizytę u lekarza, ja nie mam żadnych dolegliwości. Niech się Pan obudzi. Ma Pan minimum 5 nickow, reszta kolesiow po10 i piszecie tutaj herezje. Władzy brakuje agentowi? Niech się zapiszę do Kgw Kopalnia i zostanie przewodniczącym. Będzie mógł rządzić, ale za darmo a nie za 150 000. Taka propaganda stolka nie dostanie, co najwyżej pożegna się że stolikiem w UM

   0
   0
 16. z hutek pisze:

  Aaa… I zakompleksiony gąsior znów usuwa wpisy… Jak za komuny, cenzura na forum

  0
  0
 17. Kamil pisze:

  Sam Pan widzi, że ten ….wszystko przekręci, prawda do niego nie dociera. Jego zadaniem jest skłócać, zaprzeczać wszystkiemu,opluwać. To chory z nienawiści człowiek i tak go trzeba traktować. Nie ma coz takim czymś dyskutować.Myślę, że ludzie w Konopiskach są mądrzy i potrafi to odróżniać, o czym zresztą świadcz wpisy. Bez względu na to co ten….wypisuje. Naprawdę radzę pomijać wpisy tego ….. Dla własnegodobra. (On i tak zaraz odszczeknie, ale to już u tego….norma.nic więcej nie potrafi). A Pan niechrobi swoje jako nasz radny.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Ja będę odpowiadał na każdą wasza manipulacje. Odpowiedzcie ładnie kto płaci redaktorów za pisanie?? Jakoś cisza, nikt nie pisze. Komu w gminie zależy na krytyce władzy? Ktoś coś??

   0
   0
  • Jakiś pisze:

   Ty z hutki powiedz jaka kasę otrzymujesz od wójta za robienie z siebie i wojta kompletnych idio……. Ów! Wót może chciałby być inny , ale mając takich jak ty i niedorzecznika staje się super nieudacznikiem zatopiony we własnym sosie. Taki los sam sobie wojt zafundował!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Hehe… Irytuje mnie wasza nieudolna kampania wyborcza, pełna oszczerstw i niegodziwego języka. Dodatkowo zastanawiam się kto płaci redaktorowi Gasiorskiemu za pisanie tych bzdur na blogu ( w mojej opinii słabemu redaktorowi któremu nie powierzylbbym pisania nekrologow)

   0
   0
 18. Kamil pisze:

  kropki są po to żeby każdy mógł sobie wstawić własne okreßlenie tego…. czegoß co tu usiłuje pisać.ulica Lipowa nie jest długa…

  0
  0
  • z hutek pisze:

   A co zamierzasz robić wyścig po stołek w gminie? Niech Cię taczka Zawisza:)

   0
   0
  • Obcy pisze:

   Z hutek za ciebie nikt nie da nawet funta klakow! Brabore to wsadź sobie w ramy obrazu i nie pokazuj nikomu ani razu!

   0
   0
 19. wafel pisze:

  Co to za głąb z hutek, jakiś niedorobiony.

  0
  0
 20. Kropeczka pisze:

  Ludzie! na 47 wpisów tylko w tym temacie jest 21 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!wpisów idioty z hutek. Siedzi taki troll i mordą kłapie bez przerwy. Może ma płacone od ilości?! i tak w każdym temacie dyżurny.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Reszta wpisów to 4 innych osób na etacie u ” wyjącego do koryta”

   0
   0
  • Znak pisze:

   Moje pytanie ? Kto temu pod nazwą z hutek płaci za takie bluźnierstwa? Na tym forum przypisany jest obecnemu wójtowi. Wyborcy zapamiętajcie jakimi metodami obecna władza chce zawlaszczyc gmine !

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Znak ja nie pisze bluznierstw, to wy cały czas mnie obrażacie. Do wójta mnie przepisałes? Hehe… Wisi mi to:) ludzi bardziej interesuje dlaczego osoba z Cisia, której hobby to krytyka władz Blachowni ( nie sprawdził się bidulek jako sołtys) robi to samo w Konopiskach? Kto jemu płaci? Komu zależy na tym aby istniał portal w którym artykuły pisze się tylko po to aby krytykować wszystkie Działania władzy?

   0
   0
  • Jero pisze:

   Z hutek znałem takiego pojebusa z Rekszowic, któremu ty mało co ustepujesz, morda nieogolona , włosy jakby halny przeszedł, zero mądrości , chamstwa na setki bzdetow, lubi czterolistną koniczynke! Wróg normalności ! Przyjaciel idiotów!

   0
   0
  • Ból pisze:

   Jero, podobny dotego co opisujesz to pamiętam był taki co w ubiegłej kadencji PSL chciał wykosic ze starostwa. Multizakrecony , w końcu osiadł na kupie! Nic nie ugrał! Padlina!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Miał na imię Wojciech?

   0
   0
  • karol pisze:

   Czy chodzi o Jacka z ubiegłej kadencji z po?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   To na pewno Wojciech.

   0
   0
  • Grzegorz pisze:

   Ten z hutek tylko kłamstwami posługuje się , w poprzedniej kadencji radnym powiatowym był Jacek z PO!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Na pewno Wojciech związany z PSL. Przecież o PSL piszecie! Gdzieś ty Jacka znalazł:)

   0
   0
  • Anna pisze:

   Ból pisał o ubiegłej kadencji, więc ty z hutek mocno się zakreciles, bo w ubiegłej kadencji był Jacek z PO! I W ubiegłej kadencji to Jacek swoim wystąpieniem na sesji rady powiatu zaatakował Radnych PSL-u! Jak pamięć zawodzi to trzeba się wybrać do starostwa!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Czyli ty jesteś kolejna osoba z sitwy,? już wiemy że często chodzisz do starostwa, może jesteś radna, albo pracujesz.

   0
   0
  • Pani pisze:

   Ty z hutek vel Jacek weź sobie coś na uspokojenie i przestań jątrzyć !!!!!!

   0
   0
 21. z hutek pisze:

  I co misiaczki? Jak wasza propaganda? Napiszecie czy redaktor Gąsiorski prowadzi bloga za darmo czy ktoś mu płaci?

  0
  0
  • wafel pisze:

   Kij cie to obchodzi pokręcony gamoniu. Zapytaj jeszcze kto płaci p. Gąsiorskiemu na Starczy, ciekawski porąbańcu.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Jestem mieszkańcem i obchodzi mnie czy redaktor pisze za darmo czy jest opłacony i mogę o to zapytać więc pytam. Szczególnie po tym jak zapoznałem się w Google z jego przeszłością. Wystarczy wpisać imię i nazwisko a lektura lepsza niż książka.

   0
   0
 22. HaMks pisze:

  Z hutek roboty nie masz?okien nie robisz?nic tylko piszesz natychmiast swoje wypociny pod każdym tematem to samo!

  0
  0
 23. Promyczek pisze:

  dla tego gostka co to niby z hutek każdy kto nie uznaje jego zdania jest z sitwy poprzedniego wójta, donosiciel, rwie się do koryta,itp.nędzna kreatura. Ma dużo wolnego czasu i dyżuruje wyłapując każdy wpis żeby pluć jadem. Powinien zmienić nick,bo obraża mieszkańców hutek.pisz pod innymi,i tak przecież piszesz. Czemu właściwie z hutek a nie z Rększowic?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Bo jestem z hutek. Piszę tak o was bo tutaj pisze 5 osób z kilkudziesięciu nickow. Żaden mieszkaniec nie wypisywać takich herezji. Masz czas przy obiedzie żeby na te bzdury odpisywac

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).