PKS przestał jeździć przez Hutki!

PKS Częstochowa S.A. od dziś zaprzestał wykonywania kursów relacji Częstochowa – Łysiec przez Hutki. Od dziś Mieszkańcy Hutek są bez dostępu do transportu publicznego. To nie koniec niespodzianek PKS. Od poniedziałku PKS Częstochowa zaprzestaje wykonywania kursów przez gminą Konopiska.

W związku z rozpoczęciem działalności przez firmę GTV BUS, która dziś rozpoczęła swoją działalność dowożąc pierwszych Mieszkańców do MPK w Wąsoszu, PKS zaprzestanie kursów na terenie całej gminy. Jednocześnie, dziś została przesłana nowa oferta PKS Częstochowa do Rady Gminy Konopiska.

Należy podkreślić również fakt, że gmina z MPK ma podpisaną umowę do końca czerwca i z informacji z urzędu, nie zamierza jej przedłużać.

PKS zlikwidował następujące kursy z terenu gminy Konopiska:
1. 04:30 Łysiec – Częstochowa przez: Konopiska – Hutki – Starcza
2. 05:35 Łysiec – Częstochowa przez: Hutki – Starcza
3. 11:45 Częstochowa – Łysiec przez: Konopiska – Hutki – Starcza
4. 12:35 Łysiec – Częstochowa przez: Konopiska – Hutki – Starcza
5. 13:30 Częstochowa – Łysiec przez: Hutki – Starcza
6. 14:15 Łysiec – Częstochowa przez: Hutki – Starcza
7. 16:20 Częstochowa – Łysiec przez: Konopiska – Hutki – Starcza
8. 16:20 Częstochowa – Starcza przez: Konopiska – Hutki
9. 17:00 Starcza – Częstochowa przez: Konopiska – Hutki
10. 17:10 Łysiec – Częstochowa przez: Konopiska – Hutki – Starcza
11. 18:30 Częstochowa – Łysiec przez: Konopiska – Hutki – Starcza
12. 18:35 Starcza – Częstochowa przez: Hutki – Starcza
13. 19:20 Łysiec – Częstochowa przez: Konopiska – Hutki – Starcza
14. 21:00 Hutki – Częstochowa przez: StarczaKategorie:

89 odpowiedzi na “PKS przestał jeździć przez Hutki!”

 1. Z Hutek pisze:

  Dziękujemy. Niech gtv jeszce zlikwidują. Miasto zostawcie dla elit !

  0
  0
  • Ktoś! pisze:

   “Z Hutek” zacytuję twój wczorajszy wpis
   :
   PKS jest Aleksandrii nie potrzebny ! Zostawcie wykształcenie i pracę w mieście elitom. Macie szkoły i fabryki na miejscu. My na hutkach nie narzekamy i nie robimy takiego problemu jak wy ! Mamy sklepy, zakład przetwórstwa rybnego w którym sam pracuje i jest najbardziej dobrze czego więcej chcieć:

   W co ty kur… grasz? Wyprowadź się z gminy i po sprawie jak ci tak źle
   A swoją drogą nie powinieneś być w rybiarni o tej porze?

   0
   0
  • Znawca pisze:

   Z Hutek I tak wiemy ze ty I Jurek Moczygeba Sucha Morda to te same osoby wiemy w co grasz przejrzelismy cie

   0
   0
  • Jurek Moczygęba Sucha Morda pisze:

   Wy siedzicie w kiosku i gowno wiecie. Po wyborach skonczycie z reka w npcniku bo wydaje wam sie ze kazdy tutaj to wielbiciel Zurka. A tu sie mylicie. Tak to jest jak piorem redaktora prowadzi sie kampanie wyborcza, wtedy kazdy jest podejrzany

   0
   0
 2. Stachu pisze:

  Gtv dostanie pozwolenie na wjazd do Częstochowy wiec problemu powinno niebyc.
  Pks jak nie zmieni prezasa to upadnie szybciej niz sie spodziewaja. Zamiast walczy o.Gminy to on zawiesza kurs i to nie tylko u nas w Gminie. Nawet jego kierowcy nazekaj na niego. Dobra zmiana

  0
  0
  • Paweł Nowak pisze:

   pozwolenie ma od tygodnia co mówił rzecznik urzędu Częstochowy więc w czym problem?

   0
   0
  • Basia pisze:

   Paweł Nowak dobrze mówi. GTV ma pozwolenia od tygodnia, ale chyba obowiązują od 26-go. Tylko, że wszyscy mówią że nie mają i dopiero wystąpili. A wójt uciekł na chorobowe i przeczekuje.

   0
   0
  • sprawdz pisze:

   Podaje telefon 34/ 370 77 96 UM Częstochowa wydział funduszy europejskich i rozwoju – referat zezwoleń, licencji i zaświadczeń. Proszę zadzwonić czy GTV BUS ma zezwolenia na wjazd do centrum Cz-wy na Focha – dowiesz się że nie ma…. a Ty dalej swoje.

   0
   0
  • Paweł Nowak pisze:

   przecież rzecznik z Częstochowy już o tym pisał że jest

   0
   0
 3. Berder pisze:

  Po co komu PKS.. najważniejsze ,że choinka pod gminą stoi.

  0
  0
 4. rysy pisze:

  Nawet nie było PKSu stać tabliczek pozmieniać?
  Dalej wiszą na tabliczkach ich stare rozkłady jazdy. Skandal, wstyd.
  Kierowców nie mają to wiemy, ale ludzi to zmiany tabliczek też nie?
  Hutki mają transport bo przez noc GTV BUS się sprężył.
  Przecież Prezes obiecał, że zostawi kursy do Aleksandrii polecam nagranie ze spotkania…. TYLE WARTE SŁOWO.
  A Pan dalej będzie mącił, że niby teraz 33 zawieszą. Ma Pan na piśmie to czy tak jak Prezes Pan mówi, podobno, być może, wkrótce, luzie ja was nie zostawię…….

  0
  0
  • Paweł Nowak pisze:

   dziwne że nie ma wójta a wszystko zostało załatwione bałdyga musi się dobrze znać z tym z gtv

   0
   0
  • rysy pisze:

   Taaa dziwne to prawda? Wszyscy się znają z GTV:-) fajnie
   Pewnie wójt się z nimi zna, zastępca się zna, skarbnik się zna, przewodniczący się zna, Prezes Pksu też się zna bo mówił, zna się też z nim Burmistrz Blachowni, zna się z nim i Pan Redaktor pewnie, i co z tego?
   A…….. i ludzie z Hutek ci co rano jeździli też z nim się znają…… bo jeździł z nimi rano (patrz Fb), jak chcesz go poznać właściciela to wyjdź z domu:-) i też go będziesz znał…..
   Rzeczywiście dziwne to.
   Że facet nie zaczyna pracy o 7 i nie kończy roboty o 15 i nie gada bez sensu, że jeśli nie ja to kto….
   Żałosne.

   0
   0
 5. Racjonalista pisze:

  Ja jestem tylko ciekaw jednej sprawy – jak prezes PKS mówił na spotkaniu w Kopalni, że z Kamienicą i Mykanowem podpisał umowe – moja ciekawość idzie w kierunku czy liczba kursów na jaką podpisano umowę jest taka sama czy też obcięto i włodarze Kamienicy i Mykanowa po prostu musieli podpisac umowę bo nie zaczęli jeszcze nawet rozmów z zewnętrznym przewoźnikiem. Tam to dopiero będą mieć ciepło jak im przestaną jeździć. Dobrze że u nas jest alternatywa mimo przesiadek.

  0
  0
  • Basia pisze:

   Racjonalista, przesiadki na tak krótkim odcinku to nie jest alternatywa. Tym bardziej, że coś tu kręcą. Tak jak my pisali, nam wszystko jedno KTO będzie jeździł, byle wygodnie i BEZ PRZESIADEK dojechać do centrum miasta, gdzie można szybko przesiadać się na tramwaj, autobus czy pociąg!!
   To wójt powinien to wszystko załatwić, dograć, zwołać zebrania mieszkańców i poinformować jak sprawa wygląda. A on uciekł w chorobę i schował głowę w piasek. To nie dziwota, że ludzie się denerwują, piszą, organizują sami jakieś spotkania informacyjne, bo sami nie wiedzą co robić. Do d.py z takim wójtem!

   0
   0
 6. Basia pisze:

  no właśnie, gdzie przewodniczący rady, gdzie komisja rewizyjna? dlaczego przewodniczący nie żąda wyjaśnień od wójta? chory? to jest zastępca! Tylko niech nie przekręca jak w Aleksandrii bo jest nagrane.

  0
  0
 7. Znawca pisze:

  Skoro wszyscy pisza o rzekomym pozwolenou do Czwy to dlaczego mamy sie przesiada c?

  0
  0
 8. jan pisze:

  Bałdyga z Żurkiem super załatwili zeby transport załatwic przez noc dla Hutek i Rększowic brawo gdzie jest Górniak z jego PKS CO ZBIERAŁ PODPISY ZA TĄ FIRMĘ co tak ludzi potraktowac wstyd i kto miał racje Zurek

  0
  0
  • Znawca pisze:

   Super pomysl. Kocham przesiadki ❤❤❤❤

   0
   0
  • Racjonalista pisze:

   Niestety dla tych ci wierzą w PKS (niestety to te same osoby co narzekały na PKS we wrześniu i pażdzierniku) informacja jest jedna – PKS nie potrafi się wywiązać nawet na tydzień do przodu zatem jaki jest sens posdpisywać a nim umowę na miesiąc lub rok do przodu.
   Weźmy pod uwagę następującą sytuację – gmina podpisuje umowę z PKS. PKS działa jak działa co widzieliśmy gdy szkoła się zaczęła. Kierowcy poprzechodzili do MPK lub innych prywatnych przewoźników. Może przez miesiąc lub dwa jest ok. Potem zaczynają się problemy ponownie. Czy wtedy na tym portalu, który uzywany jest tylko w celach fałszywej popragandy i skłócaniu ludzi, nie pojawiły by się teksty typu – “nic nie zrobiono aby zapewnić nam transport, gmina siedziała z założonymi rękoma czekając na moment aż problem się sam rozwiąże.
   Dla mnie nie ważne czy to PKS, GTV, MPK czy inny podmiot będzie odpowiedzialny za transport – dla mnie wazne jest, że wychodząc rano na przystanek odjadę. Oczywiście problemy się zdarząją – zepsuty autobus lub warunki atmosferyczne, ale jesli to jest notoryczne to umowa z takim przewoźnikiem powinna być zakończona.
   Prezesie PKS – nie martw się o mieszkańców Konopisk,. Nie martwiłeś się do tej pory, to dlaczegi miałbyś zacząć teraz. ?

   0
   0
  • wawa pisze:

   Też nie mam nic przeciwko GTV, tylko niech jeździ na pełnym rozkładzie, bez przesiadek i najlepiej bez dodatkowego wsparcia finansowego ze strony gminy. To będzie bardzo dobry przykład dla częstochowskiego PKS jak można tworzyć normalną komunikację.

   0
   0
 9. Znawca pisze:

  Nie powinno do takiej sytuacji dojsc ze jestesmy skazani na te chore przesiadki!!! Co gmina zrobila gdy pan Piekacz powiedzial na spotkaniu w Kopalnii ze 26 zwija sie z pks a mieszkancy zaczeli krzyczec zeby zachowac rentowne kursy? Byla na to szansa? Dlaczego gmina nic nie zrobila? Czyj to obowiazek? Widzimy sie w Dzbowie ?

  0
  0
  • rysy pisze:

   Nie powinno dojść do sytuacji gdzie PKS popołudniu zawiesza kursy a rano nie jedzie, choć dalej są naniesione na tabliczkach!
   Co z obietnicami Pana Prezesa – ja nie mogę Was zostawić…?

   0
   0
  • Znawca pisze:

   Prezez rzucil haslem aby 3 osoby przyszly do niego ustalic rozklad. Pojawil sie ktos?? Gmina byla tam telefonowala?? Moze mieszkancy powinni

   0
   0
 10. Cyc pisze:

  Prezes PKS powiedział, że za milion sam by na plecach nosił do Częstochowy. Jest w tym dużo prawdy. Bo skoro autobus nie jechał to trzeba na plecach.

  0
  0
  • Krystyna pisze:

   Dobrze mówisz z korzonka i Jamek już dwa tygodnie nosi pasażerów na plecach
   Prezes aż padł z przemęczenia dziś jechało 103

   0
   0
 11. Uczeń ZSSB pisze:

  Wytłumaczy mi ktoś do rogatej gwiazdki gdzie mam teraz przystanek spod szkoły I gdzie mam sie przesiaść gdzie jest Wąsosz?

  0
  0
  • Uczeń ZSSB pisze:

   Dzięki za odpowiedz potraficie tylko wydziwiać a odpowiedzieć już to nie ma kto. Wielkie dzięki teraz nawet nie wiem jak dostać się do szkoły tyle dobrego narobiliście

   0
   0
  • Mieszkasz w Gminie Konopiska i nie wiesz gdzie jest Wąsosz ,jak ty się do tych szkół dostałeś uczniu j!!!!???? pisze:

   Mieszkasz w Gminie Konopiska i nie wiesz gdzie jest Wąsosz ,jak ty się do tych szkół dostałeś uczniu !!!!????

   0
   0
  • Uczen ZSSB pisze:

   To mi wytlumacz jak jesteś taki madry to czemu nie wytlumaczysz tylko hejtujesz? Nie musze wiedziec gdzie sa jakies wsi
   Do ktorych nie mam powodu jezdzic wazne ze wiem gdzie jest moja szkola

   0
   0
 12. Wyborca pisze:

  Słyszałem że pracownicy GTV muszą tu pisać broniące firmę komentarze. Tylko po co?

  0
  0
 13. Julia pisze:

  Ale wiecie że tego nie napisał pan tylko jakaś pani I ona tego nie pisała o sobie tylko o kimś innym chyba swoim mężu

  0
  0
 14. Jurek Moczygęba Sucha Morda pisze:

  No radny Gorniak. Masz od swojego uwielbionego swietego Jerzego zakaz komentowania? Napisz.cos o tym jak sie czujesz “wydymany” przez prezesa PKS. Ciemnote wam cisnal a tydzien przed terminem polikwidowal kursy!! Wstyd radny Gorniak!!

  0
  0
 15. Myślał ktoś w ogóle? pisze:

  Biorac pod uwage Bilet na pks ulgowo wychodzilo okolo 2.20 na jeden dzien biorąc pod uwage teraz bilety na GTV I mpk wychodzi 3,50 gdyz do ,,połowy kwietnia ” nie będzie można kupić biketu miesięcznego ulgowego. Bardzo drogi przewoźnik biorąc pod uwagę przesiadki a trzeba wziać pod uwagę że wójt obiecywal pierwsze tygodnie za darmo. Podziękuję za taką ,,darmową” komunikację

  0
  0
 16. wawa pisze:

  Daj sobie spokój. Tu nie ma z kim rozmawiać. Mnie zwrócono uwagę, że martwię się o finanse mieszkańców Konopisk!!! Rozmawiałem z kilkoma znajomymi z Konopisk, chciałem poznać ich zdanie i…zastanawiam się:)

  0
  0
  • Myślał ktoś w ogóle? pisze:

   Wawa Masz racje chciałam z kimś porozmawiać ale tu są same trolle. Nie rozumiem jak się można cieszyć że pks zaprzestał kursów!!! Było jak było ale zawsze była to jakaś alternatywa. Może jestem nieobiektyna bo jestem mieszkanką Konopisk I zawsze cos tam przyjechało jak nie z jednej linii to z 2 więc ja naprawdę na pks narzekać nie mogę. Rozumiem problemy innych miejscowosci ze naprawde nie mieli czym jeździć ale te przesiadki nie są alternatywą. W urzędzie dostałam indormacje ze powolenie wjazu na Focha wcale nie jest w 100procentach pewne. Może inne miejscowosci zyskuja przez to wiecej kursow ale ja tak naprawde nie zyskuje nic procz przEsiadek I jak na razie drozszych biletow.. zaraz zaczna się hejty I będą mi wmawiać že pracuje w pks czy że jestem jakąś osobą o ktorej nawet nie mam pojecia kto to ,bo zapewne takowa nie istnieje ale ja mam wylane wyrażam wlasne zdanie. A zdradzisz zdanie mieszkancow Konopisk? Bo ja rowniez co nieco od Konopisk I Aleksandrii slyszalam ?

   0
   0
  • Jurek Moczygęba Sucha Morda pisze:

   Podobno mieszkasz w Konopiskach. Fajna masz prace skoro moglas sie spozniac. Moja rodzina nie raz do pracy spozniala sie 20 min bo nawet w Kono autobus nie jezdzi co 10 min. GTV jeszcze sie nie rozkrecil a tu co? Kampania wyborcza swietego Jerzego:) Jest tylko jeden klocek, Pks pomimo spotkania sie zesral, i teraz.nawet Gorniak zamilkl:)

   0
   0
  • wawa pisze:

   Dodam tylko jedną rzecz, dlaczego nie stworzono centrum przesiadkowego?, to był bardzo dobry pomysł i teraz nie mielibyście takich problemów z komunikacją. Zmarnowano szanse, na to były fundusze unijne!
   Będę w Konopiskach latem, ale prze przyjazdem muszę zapytać się na tym forum gdzie gmina ma w tej chwili takie miejsce, bo chyba nie będziecie biegać z jednej strony ulicy na drugą:)

   0
   0
  • Myślał ktoś w ogóle? pisze:

   Jurek gdzie ja napisałam ze jeżdze do pracy??dlaczego dopowiadasz I przeinaczasz fakty?jeżdżę do SZKOŁY na godzinę 8.00 I na tą właśnie godzinę miałam w Konopiskach 3 autobusy. Wiec to było nie możliwe I nigdy sie nie spóźniłam. Ale przecież ty jesteś mną I wiesz lepiej. Zawsze masz inne zdanie niż reszta ludzi nawet jakbym napisała ze śnieg jest biały to ty byŝ napisał że nie bo jest niebieski. Trollujesz tu I wszędzie widzisz spiski I kampanie oraz wymyślasz postacie I fakty które nie istnieja. Może znajdziesz sobie inne hobby niż trollowanie w internecie bo to jest mało ambitne. Pozdrawiam ☺

   0
   0
  • Myślał ktoś w ogóle? pisze:

   Było pare zawirowań jak zmienił mi sie przystanek bo wsiadam koło Tuszynka I jak był objazd w tamtym roku zmienił mi sie przystanek ale nie narzekam ☺

   0
   0
  • Jurek Moczygęba Sucha Morda pisze:

   A widzisz moja siostra tez do szkoly jezdzi i w czwartek o 7 pks nie dojechal, dobrze ze byl busik 7:15 , ale k…wa miesieczny miala i kto jej odda? Radni opozycji?

   0
   0
 17. wawa pisze:

  Najczęściej słyszę aby dogadać się z MPK, ale tu jest problem, za jakość usług trzeba płacić. Nie wiem jaka jest stawka od wozokilometra w Cz-wie, przypuszczam 6,50zł. Gminę Konopiska raczej nie stać na taki wydatek. Ale jest jedno wyjście. Linia 33 połowę kursów kończy na granicy miasta, druga część dojeżdża do Wąsosza. Tą kończącą na granicy Częstochowy można przedłużyć do Konopisk. Nawet jako linia podmiejska płacisz za normalny bilet 124zł i korzystasz z całej sieci miejskiej i podmiejskiej. A teraz co masz 141zł GTV, i ewentualnie dodatkowy na miasto 90zł.
  Nie mieszkam w Konopiskach, ale stąd pochodzę. Pracuję ZTM W-wa, dlatego rozumiem Wasze problemy. Jest jeszcze jedno wyjście, takie jak my zastosowaliśmy w 2009r. Jeżeli Cię to zainteresuje podam link (podałem też na tym forum, ale tu przesiadują same trolle i gimbaza, no i paru frustratów)

  http://www.ztm.waw.pl/integracja.php?i=3&c=103&l=1

  Pozdrawiam i życzę miłej i spokojnej nocy.

  0
  0
  • Jurek Moczygęba Sucha Morda pisze:

   Ale brednie!!!! Czlowieku, oni chca PKS!! Opozycja chce wozic ludzi jak zwierzeta za posrednictwem upadajacej firmy. To po co szukac rozwiazan? Radni opozycyjni wola PKS i np. Niespodzianki. Mieszkancy beda sledzic facebooka a tu wieczorem konkurs, dzisiaj nie jedzie 104. A to psikus:) tak oto zycza nam opozycyjni radni. Tym ludziom podziekujemy!!!

   0
   0
 18. Struś Pędziwiatr pisze:

  Jurek Moczygęba, przestań wreszcie robić kampanię Żurkowi i najeżdżać ciągle na poprzedniego wójta! Radni z Konopisk i Pan radny Górniak zorganizowali spotkanie i zaprosili szefa PKS-u (bo nie zrobił tego wójt!), że by ludzie mogli uzyskać jakieś informacje! Co prawda ten Prezes gadał co innego, nawet z sensem, ale się nie wywiązał! Chudzik ze Skoczylasem też do niego pojechali, zrobili zebranie sołeckie sami, pokrzyczeli, pogadali, i…g.z tego wyszło.
  Ani jedni, ani drudzy nie mieli takiego obowiązku. To wójt powinien takie spotkania zrobić, z PKS, z GTV Bus i z MPK! Żeby ludzie mogli wysłuchać i wypowiedzieć się!
  A ten zabrał d…ę i się rozchorował biedaczek, bo się bał konfrontacji z ludźmi!
  Czego się czepiasz?
  Wymyślasz tu jakieś kłamstwa, że redaktor lubi a nie lubił PKS-u. Chłop po prostu pisze i pozwala mnie i tobie i wielu innym wypowiedzieć się, dowiedzieć się wielu rzeczy co ich nie ma stronie urzędu!
  Weź ty lepiej idź umoczyć gębę, bo głupoty piszesz takie, że już nawet nie chce się czytać. Pomijam.

  0
  0
  • Myślał ktoś w ogóle? pisze:

   Ooo gratulację ktoś miał odwage w końcu wygarnąć tamtemu panu!!! Chociaż on za chwile wyskoczy ci ze masz jakieś powiązania polityczne I szykujesz kampanie

   0
   0
  • Jurek Moczygęba Sucha Morda pisze:

   Hejehe…. czlowieku, wojt zalatwil transport, zacznij korzystac bo nawet niebsprobowales a piszesz. Niech Ci radny z Konopisk poda mikrofon ,zaklaszcze aby ludzie byli cicho i patrzy na swoje prlowskie medium:)

   0
   0
 19. wawa pisze:

  Jurek, to nie do ciebie informacja więc nie wtrącaj się. Trochę kultury. Od siebie dodam, że firmę możesz ocenić minimum po roku działalności. Jak długo jeździ GTV? Jeszcze jedno, nie byłem i nie jestem zwolennikiem PKS, tylko normalnej komunikacji. Przeczytaj wcześniejszy link, może zrozumiesz.

  0
  0
  • Myślał ktoś w ogóle? pisze:

   Wydaje mi się że musisz być młodą osobą patrząc po poglądach ?

   0
   0
  • Jurek Moczygęba Sucha Morda pisze:

   Wasz pan placi za portal i propagande, ale forum jest dla wszystkich. Moge pisac co chce i kiedy chce. Nikogo nie obrazam, pisze tylko prawde. Jak was boli to po masc na Kopalnie jedzcie!!

   0
   0
  • wawa pisze:

   Jeżeli to do mnie to niestety(a może stety:)) nie jestem młodą osobą.

   0
   0
 20. Obywatel pisze:

  Mieszkańcy nie bulwersujcie się tak, w końcu będziecie mieć taniej i więcej kursów, i MPK o której tak tęsknicie, a to że niektóre kursy będziecie się przesiadać, to samo zdrowie, od wczoraj zostały wystawione koksowniki czas ogrzania się nie dłuższy niz 60 sek, przy max 5 osób, koszt to 1 zł od osoby, zimą będziecie się grzać, a latem zadbam o Was w postaci chłodzących napojów , oczywiście płatne,
  Dziękuje i zapraszam ponownie :_)

  0
  0
 21. Obywatel pisze:

  jak drożej jak miało być taniej,swoją droą mieszkańcy Aleksandrii którzy chcą dojechać do pracy w Niedziele na 6.00to nie dojedzie, pierwszy autobus w niedziele do Cz-wy o godz. 5.41

  0
  0
  • Jwjw pisze:

   Konopiska na razie drożej bo patrz poki miesiecznego nie ma dzieci placily cos 2.20 za dzien na pks bilet miesieczny ulgowy teraz 2 zl GTV plus 1.50 na mpk. Rozumiem ze mozecie nie palac miloscia do pks ja rowniez ale to fakty . Miesieczny pks 66 zl a teraz 71 z groszami. Wiem ze to nie jest duza roznica ale po co pisac taniej jak to nie do konca prawda

   0
   0
 22. Wypowiedz pisze:

  Ile bedzie kosztował bilet miesieczny ulgowy I czy kazdy bez wzgledu na przejechane kilometry bedzie placil tyle samo? Prosze
  O powazne odpowiedzi

  0
  0
 23. wawa pisze:

  Ceny bileów

  http://www.konopiska.pl/urzad/aktualnosci/Wazna-informacja-w-sprawie-komunikacji-na-terenie-Gminy-Konopiska/idn:2080

  Cena biletu normalnego jednorazowego na trasie Gmina Konopiska (dowolne sołectwo) – Częstochowa to kwota 4,50 zł, miesięczny normalny 141 zł., szkolny 71.91 zł., studencki 69.09 zł.

  0
  0
  • NoNo co ty mowisz? pisze:

   5 zł drożej jak za szkolny po co kłamac I pisac ze taniej?

   0
   0
 24. alicja pisze:

  Zwracam uwagę Pana Wójta, że zgodnie z ofertą PKS, za 31 kursów dziennie z gminy Konopiska do CENTRUM CZĘSTOCHOWY, gmina dopłacałaby miesięcznie TYLKO ok. 22 tyś. złotych. Tymczasem oferta GTV BUS dowożącego TYLKO do DŹBOWA , przewiduje dopłatę miesięczną w wysokości ok. 160 tyś. złotych (Kosmos)!!!!!!!
  Przy tak dużych dysproporcjach cenowych podpisanie umowy z GTV BUS jest nie tylko zlekceważeniem potrzeb mieszkańców gminy, ale przede wszystkim świadczy o niegospodarności władz gminy oraz o braku poszanowania dla publicznych pieniędzy.

  W tej sytuacji domagam się przywrócenia bezpośrednich dojazdów do centrum Częstochowy i podjęcie rozmów z przewoźnikami tańszymi niż GTV BUS!!!!!!

  0
  0
 25. Oszczędny pisze:

  Kup sobie rower, mieszkańcy zaoszczędzą na Tobie:) Domagać to Ty się możesz, ale mamy demokracje a lud nie chce bylejakości PKSU

  0
  0
  • Oszczedny pisze:

   Oszczedny , nie chodzi o grosze tylko o grube pieniądze, które władza pompuje na kursowanie GTV bus! Różnica wynosi 140 tys. złotych miesięcznie!

   0
   0
  • Oszczędny pisze:

   Kupcie sobie kalkulator. Tych bredni nie da się słuchać. Jak można porównywać GTV z PKSem, który w weekend nie chce jeździć do naszej gminy??

   0
   0
 26. Strzelec pisze:

  Oszczędny, a widziałeś ile pasażerów jedzie w weekend? 2, 3 osoby w autobusie! Nikomu się to nie opłaci.

  0
  0
 27. Wyborca pisze:

  Gdzie jwst taki konkurs co sie glosuje na radnych w jakiej zakladce?

  0
  0
 28. DOBRZE pisze:

  naszeczescie juz pks nie bedzie jezdzil przez nasza gmine dzieki Bogu.

  0
  0
  • Wyborca pisze:

   Czytaj Komentarz od osoby która nim nie jezdzila ale ma najwiecej do powiedzenia

   0
   0
 29. Wyborca pisze:

  Rozklad GTV jest nieczytelny nie rozumiem go nie wiem o ktorej godzinie wyjsc na przystanek ?

  0
  0
  • Stop bezczelności pisze:

   Tzn ze masz problemy z logicznym mysleniem. Z pksem nie bylo problemu, nie musiales wychodzic bo i tak nie przyjechal!!!

   0
   0
  • Wyborca pisze:

   Z pks nie bylo problemu bo rozklad tam wisial w porownaniu do rozkladu GTV pozdrawiam pana?

   0
   0
  • Wyborca pisze:

   Swoja droga jak uzywasz takich slow w stosunku do mnie to zmien nick bo mowisz sam o sobie

   0
   0
  • Stop bezczelności pisze:

   Potrafisz korzystac z forum to w necie tez znajdziesz. Jak nie wiesz jak pisz do radnego Gorniaka, on zalatwial pks, to pewnie bedzie kurs co 15 min

   0
   0
  • Wyborca pisze:

   Szkoda zachodu. Na szczescie jezdza do mnie te prywatne busiki I nie bede musial jezdzic GTV busem ???Zycze milego dnia

   0
   0
  • Stop bezczelności pisze:

   I bardzo dobrze. Trafisz na przystanek czy trzeba Ci nianie wynajac? Moze radni opozycyjni ci zaplaca:)

   0
   0
  • Obiektywna pisze:

   Dziwi mnie ze wdajecie sie w dyskusje z trollami Wyborca. 1 zasada internetu trolli sie nie karmi

   0
   0
  • Wyborca pisze:

   Nie ja proponuje tobie zebys ty zamiast wsadzac dupe w prywatne auto chociaz raz przejechal sie GTV. Swoja droga smieszy mnie fakt ze wiekszosc ludzi ktorzy sie tu madruja nie korzysta z transportu publicznego moze wlasnie przez takich mamy durne przesiadki

   0
   0
  • Stop bezczelności pisze:

   Wyborca, ty choc raz pojedz, jak znajdziesz przystanek!! Bo jak widac masz z tym problem

   0
   0
  • Wyborca pisze:

   Mam prawo skoro nie korzystalem nigdy z MPK. ✌

   0
   0
 30. Hahah pisze:

  Hahahah jutro sie zaczyna kabaret z przesiadkami dopiero az pojade zobaczyc

  0
  0
 31. Pozdro pisze:

  Pozdrawiam swoich kompanów z linii 102 najpierw musieliśmy cisnąć się w 20 osobowym busie potem czekaliśmy 10 min w Dzbowie a w 23 znów sie cisnęiśmy. Spoznilismy sie do szkoly. Dziekujemy l.Przesiadki nie są w ogole skordynowane

  0
  0
  • BardzoJa pisze:

   Bardzo dobrze że nie są skordynowane :-)
   Mamy nadzieję że MPK nie będzie czekało na wiejskiego busika w Dźbowie :-D

   1
   0
  • Jamki pisze:

   Mogę wiedzieć dlaczego?

   0
   0
  • Jarecki pisze:

   Bo ktoś nie uwzględnił że MPK może się spóźnić? W godzinach szczytu zawsze 23 i 33 jest opóźnione. A teraz jeszcze doszło to że więcej osób kupuje bilety u kierowcy, jakby nie dało się wcześniej kupić.

   0
   0
 32. Jarecki pisze:

  @Jamki A z jakiej racji MPK ma czekać w Dźbowie na gtv? Nie zdążysz to czekaj na następny.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).