PKS Częstochowa zaprzestanie wykonywania kursów przez Konopiska!

Wczoraj na oficjalnym profilu na facebooku PKS Częstochowa S.A. poinformował o złożeniu wniosków o zaprzestanie wykonywania przewozów na terenie gminy Konopiska i gminy Starcza.

Jeżeli chodzi o gminę Konopiska, to ma to związek z datą wejścia nowego przewoźnika – GTV BUS na terenie gminy, który zamierza rozpocząć kursowanie od 26 marca 2018 roku.

Poniżej screen z infomacji z PKS Częstochowa.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

29 odpowiedzi na “PKS Częstochowa zaprzestanie wykonywania kursów przez Konopiska!”

 1. Inka pisze:

  Super nie ma co to będzie tragedia! !!

  1
  0
 2. mieszkanka pisze:

  trudno się dziwić! jak wójt podpisał umowę z GTV to niby dlaczego PKS ma jeździć? Stracą jakąś tam część pasażerów, nie dostaną dopłat, to i przestaną . Zyskają wolne autobusy i kierowców na inne gminy! Proste.
  U nas wójt i przewodniczący rady “zakochali” się w GTV i mimo protestów mieszkańców prą naprzód, ale…z GTV! na dodatek prawdopodobnie okłamując ludzi, że rozmawiali i że to PKS nie chce współpracy z gminą Konopiska.
  Czyżby mieli w tym jakiś interes?

  1
  0
 3. dajcie spokój pisze:

  Chyba ktoś tu kłamał prezes PKS zapewniał parę dni temu, że rentowne kursy dalej pojadą i będzie wybór.

  1
  0
  • hue hue pisze:

   Tak, ale nie na Konopiskach. W końcu podjął dobrą decyzję. Zaoszczędzeni kierowcy pójdą na inne trasy lub na urlopy! Brawo prezes!

   1
   0
 4. Zła pisze:

  Jak zwykle nikt nie liczyl sie ze zdaniem ludzi ,którzy chcieli jezdzic dalej pks!!!!

  1
  0
 5. Pola pisze:

  Najlepszym rozwiązaniem bedzie aby bylo 2 przewoznikow ale bez usuwania kursów pks a jak nie da sie obu to pks

  1
  0
 6. Jagodzianka pisze:

  Masakra nie wiem gdzie wsiasc gdzie wysiasc gdzie jest ten Wonsosz jak skoncze prace to nie wiem gdzie mam sie udac na przystanek tego Gtv Bus moze ktos mi wytlumaczy

  1
  0
 7. Paweł Nowak pisze:

  najgorsze jest to, że żurek mimo takich błędów związanych z komunikacją brnie w nie dalej

  1
  0
  • Janusz pisze:

   A czy ktos protestuje w ogole? Bo ja nie widze kazdy jest tylko madry jezeli chodzi o Internet a napisac jakas petycje czy cos to nikt kazdy czeka nie wiem na co a potem moze byc zwykle za pozno

   1
   0
 8. Janusz pisze:

  Ja proponuje zeby w te darmowe dni testowe przejechal sie z nami wojt okolo godziny 7 wsiadl np w Aleksandrii przesiadl sie w Dzbowie i jechal dalej przesiadl sie potem do tramwaju a potem wrocil. I tak naklepiej kilka dni z rzedy to sam sie przekona jaki to poroniony pomysl

  1
  0
 9. janek pisze:

  Masz racje wsiadł w busa który jedzie planowo a nie tak jak w PKS wypadł z kursu, w sobotę lub niedzielę nie ma czym jechać do miasta a w miescie kazdy kto musi to się przesiada i kupuje bilet miesięczny a teraz będę miał sieciówkę na wszystkie linie i wyjdzie mi o wiele taniej jezeli w Dzbowie nie będę czekał na MPK to spoko bo dojadę linią 23 pod zakład bez dodatkowej przesiadki a w miescie i tak czekałem na linię 23 więc mi to bez różnicy

  0
  1
 10. Strzelec pisze:

  do Janusz: to weź się sam za zbieranie podpisów! też czekasz aż ktoś coś, a sam d.py nie ruszysz.

  1
  0
 11. inka pisze:

  Dziś o 18 w ZSP Aleksandria zebranie w sprawie Pksu ☺️

  1
  0
  • Mieszkanka konopisk pisze:

   Szkoda ze tak pozno pani mowi bo niestety nie moge przyjechac mam nadzieje ze zdzialacie aby pks jezdzil jakas petycje ja sie jak cos bardzo chetnie podpisze. I.prosze poinformowac nas jaki rezultat spotkania

   1
   0
 12. Mieszkaniec pisze:

  Aleksandrio jakiego kandydata popierałaś w wyborach w 2014 roku. Zaproście go. Może wam pomoże.

  1
  0
 13. inka pisze:

  do mieszkańca skąd pan wie ze jestem z Aleksandrii i czy glosowałam na obecnego wójta

  1
  0
  • Kropeczka pisze:

   jest takie przysłowie “uderz w stół a nożyce się odezwą”. Jak nic pasuje do pani podpisującej się ” inka”. Przecież Mieszkaniec nie pisał do Pani, tylko do Aleksandrii! widać poczuła Pani że do niej piją…

   0
   1
 14. inka pisze:

  zawiść to rzecz straszna

  0
  0
  • Inka pisze:

   Kropeczko ale to nie chodzi o to że jestem z Konopisk czy Aleksandrii to że wstawilam post odnośnie zebrania w sprawie pksu a tu zaraz podsumowanie że Aleksandria to źli ludzie bo głosowali na obecnego wójta niektorzy ludzie z Konopisk czy Kopalni też nie głosowali za obecnym wójtem a też jest na nich że wybrali sobie Żurka mieszkańcowi nie zależy na pksie a nam niestety tak czy jesteśmy z Kopalni Konopisk czy z Aleksandrii

   1
   0
 15. Mieszkaniec pisze:

  Boze bezsens nawet nie wiem gdzie mam teraz przystanek ze szkoly moze ktos mi wytlumaczy ??? W koncu wam zalezy tylko zeby dowieść do obrzezy dalsze losy ludzi was nie interesuja

  0
  0
 16. Mieszkaniec pisze:

  Inko a propos spotkania blagam niech pani powie ze da sie cos jeszcze zrobic w sprawie pks a przynajmniej uratowania linii 101

  0
  0
 17. Kropeczka pisze:

  Inka, dalej Pani nic nie kuma! ale to już zostawmy. Ci co głosowali na Żurka niech się teraz biją w piersi! Może tym razem nie pozwolą sobie wcisnąć ciemnoty przez pana M

  0
  1
 18. Adaś pisze:

  Komentarze znikają

  0
  1
 19. Konrad pisze:

  Skoro będzie prosto co Cz-wy autobus to super. Może wreszcie będzie porządek. Dziękujemy PKS.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).