Pilnik rodzinny w Hutkach

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym W Hutkach odbył się tradycyjny festyn rodzinny. Jak informują organizatorzy, w trakcie festynu była “wspaniała atmosfera i mnóstwo atrakcji dla starszych i młodszych, w tym dmuchańce, zabawy i gry integracyjne, malowanie buzi, warkoczyki, rozgrywki szachowe, kącik kreatywny dla najmłodszych, fotobudka, obecność OSP w Hutkach pozwoliły na spędzenie niedzielnego czasu mieszkańcom i gościom Hutek”.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. Zespół Szkolno-Przedszkolny W Hutkach

fot. Zespół Szkolno-Przedszkolny W Hutkach

fot. Zespół Szkolno-Przedszkolny W Hutkach

fot. Zespół Szkolno-Przedszkolny W Hutkach

fot. Zespół Szkolno-Przedszkolny W Hutkach

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).