Piknik Rodzinny w Hutkach

Świetlica Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji wraz z ZSP im. Mikołaja Kopernika w Hutkach zaprasza dzieci oraz rodziców z sołectwa Hutki na “Piknik Rodzinny“, który odbędzie się 1 czerwca o godz. 16.00 na boisku szkolnym.

Prosimy o stroje sportowe. Zapraszamy! /UG Konopiska/Kategorie:

3 odpowiedzi na “Piknik Rodzinny w Hutkach”

 1. TW Agent pisze:

  Zapraszam na piknik. My mieszkańcy hutek jesteśmy gościnni i przyjmiemy nawet poplecznikow czarnego Pana.

  0
  0
  • Znudzona pisze:

   Chcesz startować na wojta a mówisz że nawet kogoś przyjmiesz na pikniku …. jeszcze nie masz władzy a już ci sie w głowie przewraca i dzielisz na gorszych i lepszych żenada

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   No przyjmiemy was. Wy nas ludzi na zamknięte imprezki nie zapraszaliscie!! Bawiliście się za nasze bez nas. Znaj łaskę :)

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).