Piją i jedzą za wasze pieniądze!

10 lutego w budynku OSP Konopiska odbyła się XXIX sesja Rady Gminy Konopiska. Po sesji, grupa radnych oraz włodarze zostali w budynku, by świętować. Wójt z radnymi przejedli i przepili 1400 zł. Niby to nie jest duża kwota, ale czy to normalne, że Wójt i radni jedzą za wasze? Przecież te pieniądze idą z waszych podatków.

Skoro na jedną sesję wydają 1400 zł, a było już 30., to ile te wszystkie “spotkania” kosztują podatników?

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

14 odpowiedzi na “Piją i jedzą za wasze pieniądze!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Kto zaprosił na tę popijawę? Skoro ktoś zaprosił to niech płaci z własnych środków!

  0
  0
 2. imprezowicz pisze:

  Też tak uważam. Ponoć balowano do północy tak tu pisano12 lutego 2017 o 21:34. Co na to grupa pod wezwaniem z hutek.

  0
  0
 3. marctime pisze:

  Obecnie nic nie można zrobić poza informowaniem opinii publicznej o zachowaniach Pana Żurka Zachowaniach niegodnych Wójta. Należy napiętnować tego typu rzeczy. Musimy wszyscy jednomyślnie pokazać Panu Żurkowi czerwoną kartkę w najbliższych wyborach samorządowych do których zostało trochę czasu i Pan Żurek jeszcze zdąży sobie wystarczająco nagrabić

  0
  0
 4. Kamil pisze:

  czy to ta sama POKUSA co w OSP Hutki? Czyżby jakaś rodzinka? czy Pokusa to było w Konopiskach? z hutek odszukaj i napisz.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Zapytaj bossa, on wszystko wie, :)

   0
   0
  • Karolina pisze:

   Tylko nieudacznik i broszka wszystko wiedzą, jak wykiwać pozostałych i dalej za gminną kasę imprezki organizować i promować cwaniactwo!

   0
   0
 5. stanisław pisze:

  P redaktorku proszę napisac prawdę ze była to sesja nadzwyczajna gdzie uhonorowano p.Stanisława Sączka za zasługi dla Gminy Konopiska było tam piędzesięciu uczestniczek i uczestników tej uroczystosci między innymi trzech księzy starosta radni p powiatup.Chudzik ,Dyner zaproszeni ludzie z klubuLOT sołtysi pracownicy gminy radni gminni zeby na tej uroczystosci UCHONOROWAC PANA SĄCZKA .Jakie ma pan dowody ze pito tam wódkę za pienądze gminne z tego co wiem to był tam obiad ciasto kawa herbata .jakby był pan obiektywny to nie pisał by pan tego bo za 1400zł na 50 ponad ludzi to wychodzi na głowe około 28 złotych wstyd panie redaktorku .IMPREZOWICZ PISZE ZE BALOWANO DO 12 LUTEGO DO PÓŁNOCY GRATULUJE ZE ZA TAKIE PIENIĄDZE MOZNA BALOWAC TYLE DNI POZA TYM JAKBY WYDAWANO TAKIE PIENIĄDZE NA POCZĘSTUNKI PO KAZDEJ SESJI TO WÓJT SIEDZI W WIĘZIENIUI ZA ZŁAMANIE DYSCYPLINY I REDAKTOREK BY O TYM NAPISAŁ .

  0
  0
 6. imprezowicz pisze:

  IMPREZOWICZ PISZE ZE BALOWANO DO 12 LUTEGO DO PÓŁNOCY GRATULUJE ZE ZA TAKIE PIENIĄDZE MOZNA BALOWAC TYLE DNI. Ja tak nie napisałem. Dobrze tu piszą że niektórzy manipulują i przekręcają wypowiedzi jak robi to pan Stanisław z powyższego wpisu. Nieładnie.

  0
  0
  • imprezowicz pisze:

   I odezwał się Stanisław z powyższego wpisu, następny uczestnik grupy pod wezwaniem z hutek. Nie przeczyta dokładnie, byle wyczytać to co jemu pasuje. I pluje żeby się wykazać przed szefem.

   0
   0
 7. stanisław pisze:

  tak napisałes ponoc przyznaje szkoda ze znaku zapytania nie było to wasz styl przypominam wydano 1400 zł na ponad 50 ludzi i pito soki i wodę i jedli obiad szalenstwo

  0
  0
 8. imprezowicz pisze:

  Z tego co napisałeś, nie bardzo wiadomo o co ci chodzi. Zdania składowe w zdaniu złożonym oddziela się przecinkiem. Następnie, skąd wytrzasnąłeś ponad 50 osób, nawet 50 nie było,patrz zdjęcie. Znów naginasz rzeczywistość, to wasz styl, grupy pod wezwaniem z hutek.

  0
  0
 9. Paulina Skowińska pisze:

  policz 15 radnych gminnych ,2 radnych powiatowych, 3 księży ,ze starostwa 3 ,z klubu LOT delegacja 8 z gminy 8 sołtysi chyba12 i gość honorowy p.Stanisław Sączek wszystko można policzyć na zdjęciach na stronie gminy z sesji nadzyczajnej i nie kompromituj się jak się pomyliłem wtej wyliczance to chyba nieznacznie bo jednak Stanisław ma racje ze ze liczba osób była na sesji około 50

  0
  0
 10. Lola pisze:

  Hańba

  0
  0
 11. Jagoda pisze:

  Lola a dlaczego hańba i dla kogo.?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).