Pies przeżył. Ale co z fatalnymi procedurami w gminie Konopiska?

Dotarły do nas informacje na temat psa, który 31 grudnia w Aleksandrii nabił się na płot, czekając przy tym 8 godzin na pomoc. Piesek przeżył operacje i jego stan jest dobry. Według informacji z Psiej Duszki, nie ma ryzyka utraty łapki – piesek chodzi na czterech. Przebywa nadal w lecznicy w Chorzowie.

Znalazł się właściciel, skontaktowaliśmy go z organizacją APA, która wzięła psa pod opiekę i dopełni czynności z właścicielem i gmina według swoich procedur.

Okazało się ze psinka jest półtora rocznym mieszkańcem tej samej miejscowości o imieniu Pepe. Miał w tej całej tragedii wiele szczęścia.

Przypominam, że w tej sprawie fatalnie zachowały się organy gminy, z którymi przez wiele godzin nie można było się skontaktować. Zarówno pracownicy urzędu, jak i Wójt, nie byli w stanie pomóc temu psu. Zawiodły procedury w sytuacji kryzysowej. Sprawę powinna zbadać Komisja Rewizyjna Rady Gminy Konopiska.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

31 odpowiedzi na “Pies przeżył. Ale co z fatalnymi procedurami w gminie Konopiska?”

 1. Paulina Skowińska pisze:

  A gdzie był właściciel psa

  0
  0
 2. Wyborca pisze:

  Prosty przykład jak można rozwalić procedury s gminie, które nie zadziałały. Jaki wójt takie procedury

  0
  0
 3. Paulina Skowińska pisze:

  Proszę zobaczyć ile psów po nocy sylwestrowej się błonka po wsi to wina procedur to wina właścicieli ze nie zabezpieczyli psa

  0
  0
 4. Andrzej Szymanek pisze:

  Jeszcze raz za Pauliną : gdzie właściciel psa !!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 5. Górniak Stanisław pisze:

  P.Skowińska, jak koś Ci szybę wybije w samochodzie, czy w oknie, to Twoja wina bo nie zabezpieczyłaś? Przed czym ten psiak uciekał? Miałaś kiedyś psa? Chyba nie, bo wiedziała byś że psy odczuwają ogromny strach przed hukiem. Bezmyślnych idiotów w naszym kraju nie brakuje.

  0
  0
  • Cyc pisze:

   Górniak szybę w aucie się ubezpieczaa a psem się trzeba odpowiednio zaopiekować tym bardziej nie od dzisiaj wiadomo, że w w stary i nowy rok odpalane są fajerwerki. Jak na to reagują zwierzęta każdy wie.

   0
   0
  • wia-dow pisze:

   D…y dał wójt niudacznik, szef zarządzania kryzysowego w gminie. on tylko nadaje sie do brania 200tyś. zł za niszczenie dobrego wizerunku gminy. wywiad do mediów tego jest dowodem. Chłop oderwany od pługa, słoma z butów wystaje.

   1
   0
 6. Paweł Nowak pisze:

  co zrobiła gmina w tym zakresie? NIC

  0
  0
  • Niewiadow pisze:

   Paweł Nowak żeby cię inaczej nie nazwać i nie obrazić. Dupy dała straż zawodowa a nie wierzę że też że policja nie ma tel komórkowego do wójta, sekretarz czy przewodniczącego rady. Co gmina miała zrobić gmina bez specjastycznego sprzętu? Ściągnąć tego psa bez znieczulenia lub ciąć piłką do metalu? Kurde właściciel dał dupy bo psa nie przypilnował, na taki płot to to nadzoru budowlanego bym zgłosił bo przy drodze z takimi sztyletami zamontowany. Weterynarz z gminy też by go sam nie ściągnął.

   0
   0
 7. urzędnik pisze:

  PANISKO WÓJT daje ….. to co sugeruje niewiadow. Będąc odpowiedzialny za zarzadzanie kryzysowe, a to zdarzenie ma charakter kryzysowy nic nie zrobił w tym zakresie. Udzielając wywiadu do telewizji tylko potwierdził ze jest wójtem nieudacznikiem, chłop oderwany od pługa , słoma wystaje z gumowców. Zafundował nam na cały kraj super reklamę, jak postrzega wójt obowiązki wobec gminy i jej mieszkańców! ŻENADA !!!!!!!

  0
  0
  • Mieszkaniec II pisze:

   jak świat światem jeszcze w gminie nie było prokuratora, a teraz nam wójt czy sekretarz zafundowali!” prokurator zbada sprawę” grzmią tytuły artykułów. Wstyd!

   0
   0
  • Komunista pisze:

   Daj link do artykulu:)

   0
   0
 8. Kutasek pisze:

  Panie Redaktor gdzie byl właściciel że pozwolił wlasnemu psu wisieć nabity przez 8 godzin na ogrodzeniu.Właściciela za jaja powiesić a nie Gminy i Wójta się czepiac.I tym samym przez ten Paski reportaż nie zagłosuje i będę namawiał do nie głosowania na Brata.

  0
  0
  • Mieszkaniec pisze:

   Kutasek vel TWAgewnt (lepiej do ciebie pasuje ten pierwszy nick!ha!ha! trafny!) nie głosuj! To wójt gminy odpowiada za takie sytuacje i za wszystkie bezdomne psy i inne zwierzaki! Poprzedniego wójta w święta czy Wigilię, wszystko jedno ściągali do wszystkich wypadków, bo i do tego jest wójt. I Socha zawsze był. A to panisko tylko jest panem wójtym!. Burak.

   0
   0
  • Kicia pisze:

   Obyś się nie posikał!!!!!!!

   0
   0
 9. azor pisze:

  Pies kieruje się instynktem, natomiast PANISKO WÓJT kieruje się pychą zacietrzewieniem i chamstwem! Zero szacunku do zwierząt! Najlepszy przykład dał w wypowiedzi w TVN, że nic nie może zrobić tzn. może świeczkę zapalić….., draństwo !!!! Cóż się dziwić jak na sesji PANISKO WÓJT do pracownika zwraca się jak do psa słowami ,,siad,, Tego się nie zapomina! Buractwo i chamstwo rządzi gminą!!!!!

  0
  0
 10. Brygida pisze:

  Dobrze, że piesek przeżył, ale zdecydowanie pierwszym winnym jeast właściciel psa, który o niego nie zadbał! Wszem i wobec wiadomo,że zwierzęta się boją huku wystrzałów i trzeba zadbać o ich spokój. Nawet jeśli one zakłócają nam spokój przez okrągły rok.
  Drugie to rodzaj ogrodzenia. Nie wiem jak tam to jest w przepisach więc nie mówię.
  Ale brak dyspozycyjności wójta czy sekretarz w sytuacji kryzysowej z pewnością jest naganne i wymaga konsekwencji! Co? szykowali się na bal? to nie trz być wójtem czy sekretarzem ino balować sobie! Wolno!
  Ktoś tu (pewnie TWAgent z hutek) pisze, że sekretarz jest po poprzedniku. Ano jest. Dobrze spiskowała za plecami wójta to się i ostała u nowej miotły.

  0
  0
  • Komunista pisze:

   Hehehehe… wszyscy spiskowali za plecami wójta Sochy? Wymień jeszcze tych złych ludzi pracujących w gminie!! To już paranoja Brygida. Może jeszcze podrabiali dokumenty, mieli wtyki w sądzie, żle pracowali??? Tylko po co? Przecież wg. Was w gminie była idylla! Naprawde przeginacie. Koryto zabrano poprzedniej ekipie i wrzaski okropne na gmine rozlewacie. Tak wybrał lud- to nie PRL że wybory były ustawiane. Ludzie normalnie żyli, a kandydatka byłego wójta uczciwie przegrała. A może ona też wg was knuła?? Może w ogole ostatni rok urzędowania to taki Truman Show?

   0
   0
 11. PG pisze:

  przestań pisać głupoty chłopie – pies ma właściciela więc wara od gminy !!!!!!

  0
  0
  • Profesor pisze:

   PG, to jest obowiązek wójta! a w jego zastępstwie sekretarza! Jak się chciało być ino Panem wójtem, to właśnie tak jest jak w tym przypadku. Za wójta Sochy to było nie do pomyślenia. Wszyscy się śmiali,że wszystkie bezpańskie psy są wójtowe! Po to jest tzw.zarządzanie kryzysowe!
   A swoją drogą Prokurator w gminie!!!! Tego jeszcze nie grali.

   0
   0
  • Komunista pisze:

   Ale dowaliłeś!!! Za wójta Sochy smiali sie że bezpańskie psy są wójtowe?? To słabo o nie dbał bo jak tak sobie porównuje, to w mojej opinii latało ich tyle co teraz!!! Hycli gmiinnych też nie wiszdzdziałem. Dla ścisłości, ten pies miał właściciela!!

   0
   0
 12. Profesor pisze:

  Cóž komunisto,wykształcenie,jeśli nawet je masz,nie zawsze idzie w parze z inteligencją. Słoma z butów wylazła i nic nie zrozumiałeś. Jakoś mnie to nie dziwi.

  0
  0
  • Komunista pisze:

   Profesor, jak pogubiles slome to pozbieraj bo za smiecenie jest mandat. Poczekaj na info z Malej i odpisz…

   0
   0
 13. Dyspozytor pisze:

  Dyspozytora to bym za jaja powiesił i zwolnił dyscyplinarnie. Gdzie była nasza kochana osp na którą tak gmina brendzluje finanse? Pewnie leżeli pod stołem i się śmiali że baba zawraca im dupę.

  0
  0
  • Komunista pisze:

   Dyspozytor to jest w Psp w czestochowie, jak nie dal znac to strazacy spali. Jak wyje syrena to chlopaki jada na akcje!!

   0
   0
 14. Kulfon pisze:

  zawalił to pracownik gminy odpowiedzialny za dzialania kryzysowe wyznawca TW brata z tego co wiem,pozniej bura nalezy sie wlaścicielowi psa bo pies obroze mial wiec bezpanski nie byl i kolejna rzecz wlasciciel plotu bo jakby na nim wyladowalo auto to zostaly by z niego tylko zyletki.

  0
  0
 15. Żyrafa pisze:

  Kulfon dobrze piszesz!

  0
  0
 16. Komunista pisze:

  w konopiskach.pl/niezgodny-z-prawem-budowlanym-plot-prawie-zabil-poltorarocznego-pepe/ warto poznac art gdzie wypowiadaja sie mieszkancy z imienia i nazwiska, a nie anonimowi i niewiarygodni czytelnicy ktorych nikt nie zna i nie widzial.

  0
  0
  • sąsiad pisze:

   Komunistycznymi metodami macie zamiar obrócic psa ogonem i wskazać , że to nie wójt jest głównym winowajcą tylko płot. Zatrudnieni pismaki chcą na silę oczyścić wójta nieudacznika z jego odpowiedzialności za wypadek z psem. Wójt sam sobie już wydał osąd kim jest mówiąc do kamery telewizyjnej , że psu może tylko zapalić świeczkę. I taki przekaz poszedł w świat jakiego super mamy wójta. KATASTROFA !!!!!

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).