Pierwsze urodziny GminaKonopiska.pl

13 lipca 2015 roku został uruchomiony portal GminaKonopiska.pl. Pomysł na niezależny serwis informacyjny o Konopiskach powstał kilka tygodni wcześniej. Bazowaliśmy na GminaBlachownia.pl, portalu, który odniósł sukces w gminie obok. Pomyśleliśmy, że moglibyśmy stworzyć podobny portal w Konopiskach. Dziś mamy już rok. Uważamy, że było warto.

Przez rok dodaliśmy 243 artykuły, które skomentowaliście 1139 razy. Serwis odwiedzany jest przez 14 000 unikalnych użytkowników miesięcznie, generując przy tym ok. 50 000 odsłon. Średni czas spędzony na stronie to blisko 3 minuty. Najwięcej użytkowników odwiedziło nas 23 maja 2016 roku – 1067 unikalnych osób.

Jaki mamy wpływ na to, co dzieje się w gminie? Zapytajcie Wójta, radnych czy urzędników.

Dziękujemy Wam za odwiedziny i chcemy więcej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
PAWEŁ KĘDZIERSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “Pierwsze urodziny GminaKonopiska.pl”

 1. Wianek pisze:

  100 lat i wytrwalosci!

  0
  0
 2. Paulina Skowrońska pisze:

  Dziękujemy, że stworzyliście taką stronkę i zdobywacie dla nas wiadomości!
  Gdyby nie Wy o wielu sprawach mieszkańcy by nie wiedzieli. Aktualni włodarze “zamietli by pod dywan” udając, że wszystko jest cacy.
  Daliście ponadto możliwość wypowiadania się w sprawach ważnych dla gminy i mieszkańców. Że krytycznie? ano, jak sobie kto pościeli tak ma…

  0
  0
 3. Dawidosu pisze:

  brawa i chcemy wiecej artykulow

  0
  0
 4. Talar pisze:

  My mieszkańcy Rększowic dziękujemy za stworzenie tego doskonałego portalu jakim jest gminakonopiska.pl. Dzięki niemu możemy zobaczyć jak wójt szasta pieniędzmi i ile jeszcze musimy to znosić. STO LAT. DZIEKUJEMY !!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).