Pierwsza ofiara “czadu” w regionie. To 59-latek z Aleksandrii

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie poinformowała o pierwsze ofierze tlenku węgla, w tym sezonie grzewczym. To 59-letni mieszkaniec Aleksandrii.

Do tragedii doszło w środę rano. Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie przyjęło zgłoszenie o konieczności siłowego otwarcia drzwi w budynku, w którym najprawdopodobniej znajduję się mężczyzna, który nie stawił się do pracy i od wczesnych godzin porannych nie ma z nim kontaktu. Skierowani na miejsce strażacy po siłowym otwarciu drzwi stwierdzili bardzo wysokie stężenie tlenku węgla. Następnie odnaleźli w sypialni nieprzytomnego mężczyznę, który został ewakuowany poza budynek. Z uwagi na brak czynności życiowych przystąpiono do udzielania KPP, jednak przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon mężczyzny. /KMP PSP w Częstochowie/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).