Pięć ofert w przetargu na przebudowę drogi w Rększowicach

Pięć podmiotów przystąpiło do przetargu na przebudowę drogi przy remizie OSP w Rększowicach. Oferty wahają się od 550 tys. zł do 670 tys. zł. Biorąc pod uwagę kryteria jakimi kieruje się zamawiający, w przetargu najprawdopodobniej wygra firma z najtańszą ofertą.

Poniżej oferty złożone w w/w przetargu.

PAWEŁ GĄSIORSKI

przetarg-rekszowice1

BIP UG Konopiska

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

10 odpowiedzi na “Pięć ofert w przetargu na przebudowę drogi w Rększowicach”

 1. Talar pisze:

  Nie ma to jak finansować swoją wieś i swoje OSP !!!

  0
  0
 2. Zjawiony pisze:

  Larix wygra?

  0
  0
 3. Soltys pisze:

  Wójt może drogę odbudować dzięki poprzednikom, ta droga była zgłoszona do remontu po powodzi! Znów Żurkowi ci niedobrzy poprzednicy przekazali zadanie z zabezpieczeniem finsnsowym do realizacji! Same trupy z szafy wypadają!

  0
  0
 4. Paulina Skowińska pisze:

  Pan Górniak na pewno zadowolony bo nic nie robiąc ma droge w swoim okręgu wyborczym

  0
  0
  • Janusz pisze:

   Jak to nic nie robi???!!! Jak mozesz tak pisać. Zaraz ci tutaj Stanisław napiszę ze bzdury piszesz. Taki aktywny az go w sołectwie maja juz serdecznie dosyć. Przykład ptaka który swoje gniazdo kala.

   0
   0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Sądzisz wg siebie, mącicielu jeden. Pewnie że jestem zadowolony, dzięki ci Skowińska, bo to ty się wystarałaś o tą drogę.
   Ale znalazła się społeczniczka. Pokaż co zrobiłaś że to spowodowało że jest realizowana? Potrafisz tylko ubliżać. Bo prawdziwym powodem przebudowy tej drogi były szkody popowodziowe z 2010-2012r z których był spisany i zatwierdzony protokół szkód na podstawie którego gmina Konopiska uzyskała promesy z Budżetu Państwa.

   0
   0
 5. Marta pisze:

  Janusz-Kto ci powiedział że mają dość radngo w sołectwie? Taki głupawy i natrętny trol z ciebie, nie możesz znieść prawdy.
  Dlatego piszesz głupoty co ci w twym zacietrzewieniu do łba wpadnie.

  0
  0
 6. beret pisze:

  Gdyby nie Pan radny Górniak o wielu sprawach w ogóle byśmy nie wiedzieli! Janusza taka rola (przyzwyczajenie) zamieszać, zamącić , przekręcić i opluć. Janusz tyle sobą reprezentuje.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).