Paweł Wosiński nowym komendantem w Blachowni

Wczoraj w Blachowni odbyły się uroczystości związane z wprowadzeniem nowego komendanta Komisariatu Policji w Blachowni. Został nim podinspektor Paweł Wosiński, który dotychczas był pełniącym obowiązki komendanta w Blachowni.

Mam nadzieję, że nowy komendant nie pozwoli na umarzanie wszystkich postępowań związanych z urzędami w Blachowni i Konopiskach. Przynajmniej tak było do tej pory, gdzie Burmistrz i Wójt byli “nietykalni”.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).