Park Korzonek oficjalnie otwarty

Wczoraj odbyło się oficjalne otwarcie Parku Korzonek. To miejsce przede wszystkim dla najmłodszych, którzy znajdą tam dla siebie różnego rodzaju rozrywki. W Parku Korzonek ma się kontakt bezpośrednio z naturą i przede wszystkim z licznymi zwierzętami.

Park znajduje się w Korzonku i jest czynny od poniedziałku do niedzieli w godz. 10:00 – 20:00.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. Park Korzonek

fot. Park Korzonek

fot. Park Korzonek

fot. Park Korzonek

fot. Park Korzonek

fot. Park Korzonek

fot. Park Korzonek

fot. Park Korzonek

 Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Park Korzonek oficjalnie otwarty”

  1. Kasia pisze:

    Słyszałam że jest u Was super

    1
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).