Pani Ola Szczepańska kandydatką na posła

Pani Ola Szczepańska – radna naszej Gminy została desygnowana na kandydatkę na do Parlamentu RP.

Miło nam też poinformować, że Pani Ola prowadzi w plebiscycie na najlepszego radnego.

Więcej informacji tutaj- http://gminakonopiska.pl/wiadomosci/ocen-radnego-ola-szczepanska-najlepsza-andrzej-jarosz-najgorszy/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).