Pamiętacie?

– Lojalność, pracowitość i zaangażowanie. Nie boję się trudnych decyzji i potrafię je podejmować. Cechuję się otwartością i z entuzjazmem podchodzę do nowych projektów – tak mówił Jerzy Żurek w październiku 2014 roku podczas swojego barwnego spotu wyborczego. A jak jest dziś?

Zapraszam do dyskusji.

PAWEŁ GĄSIORSKI
 Kategorie:

37 odpowiedzi na “Pamiętacie?”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Ja pamiętam i teraz żałuję. Najgorsze jest to, że naprawdę mu uwierzyłem. Teraz po dwóch latach jego rządów biję się w pierś, popełniłem błąd. Dlatego jestem tutaj z wami i przychylam się do krytyki władzy. To najgorszy włodarz naszej gminy w historii. Nawet Kuśmierska była lepsza

  0
  0
  • Pawel nienowak pisze:

   To że tu komentujecie jaki to Żurek jest zły to nic nie zmieni xD Ludzie jesteście śmieszni zamiast coś zrobić to siedzicie na jakiejś stronie i prowadzicie gównoburze. Brawo !!

   0
   0
  • Paweł Nowak pisze:

   To gdzie mamy wyrażać swoje zdanie skoro na stronie urzędu nie można dodawać komentarzy? Na ulicy jak ci idioci z kodów, klubów gazet, itd.?

   0
   0
  • kumaty pisze:

   Paweł Ty nie popełniłeś błędu, po prostu zostałeś oszukany.

   0
   0
  • Pawel nienowak pisze:

   Może po prostu zostaw to dla siebie xD A nie siedzicie na tej stronie i tylko patrzycie kiedy nowe ogłoszenie, przecież to jest śmieszne. Wejdzie coś w stylu nie odśnieżone drogi i od razu 40 komentarzy typu Żurek nie umie odśnieżać xD

   0
   0
 2. z hutek pisze:

  Żenada! Już myślałem że autor niżej nie upadnie, ale on już chyba odleciał w kosmos:) pochwal się lepiej jak twoje rozprawy o zniesławienie!? Jesteśmy ciekawi jak człowiek który stosuje cenzurę wypadł w sądzie? Zapomnialem, Gasiorski o przegranych sprawach nie pisze. zaraz 4 osoby, zwolennicy TW, napiszą 30 postów jak bardzo są niezadowoleni, żeby ich Pan ponownie zasiadł przy korycie i być może znów sobie podniósł pensje. Biorąc pod uwagę że rządy zaczyna się z 16 milionami długu uważam że jest optymalnie, z kilkoma mniejszymi błędami.

  0
  0
  • Paweł Nowak pisze:

   Z hutek wybacz za wyrażenie, ale ty jesteś *******. Mam nadzieję, że cenzura tego nie usunie.

   0
   0
  • Spokojny pisze:

   Z hutek ten spot wyborczy zamieszczony pokazuje kim jest Żurek! Dla mnie ten gościu ani dnia dłużej nie powinien być wojtem !Ludziom wcisnął same brednie i teraz macie co wybraliście! Najbardziej poszkodowani są mieszkańcy Aleksandii. Mając przy boku Dynera i Janusza J.tylko wypatrzył sobie niechęć do ludzi z Aleksandii. Do tej dwójki należy dodać jeszcze radnego A. Janika. Przy takich osobach ładu i składu a przede wszystkim zgody nie było i nie będzie! Żurek bankrutem politycznym!!!!!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Spokojny, dobrze że nie ma przy boku współpracowników SB i “chudego” którego interesuje budowa w Aleksandrii nikomu Niepotrzebnej hali. Nawet radny Górniak pisał co powinno na Aleksandrii zostać.zrobione.

   0
   0
 3. mieszkaniec pisze:

  Może w końcu pan redaktorek napisze jak się skończyły sprawy w sądach z jego donosów i sprawy które dotyczyły również jego osoby….. Ciekaw jestem czy coś nam tu napisze pan niewinny ?

  0
  0
  • Sadowy pisze:

   Żurek przegrał sprawe z redaktorem i o co jeszcze pytacie! Mało tego?

   0
   0
  • kumaty pisze:

   mieszkaniec, co cię obchodzą sprawy redaktora, tu pisze się o sprawach dotyczących Gminy Konopiska, Nie możecie nic sensownego odpowiedzieć na zarzut realizacji a właściwie brak realizacji obietnic z spotu wyborczego. To piszecie tu różne głupoty byle rozmyć temat, którego nie można obronić, faktów nie da się wymazać.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Sprawy sądowe redaktora dotyczą spraw Konopisk bo dlatego są prowadzone. Redaktor wygrał przed komisja a nie przed sądem. To jak z tymi wyrobami? Jak sprawa w prokuraturze osp Hutki?

   0
   0
 4. Izolbu pisze:

  oszust!!!!!!

  0
  0
 5. Stasiek pisze:

  Jestem ciekaw sprawy w Pankach o rzekomym anonimowym liście

  0
  0
  • Ktos pisze:

   Ty lepiej popatrz na nasze podwórko co robi wójt Żurek! Zadbaj o przyszłość , bo teraz wszystko się wali, kończy się na dobrej pensji, obiecankach i dalszym zadłużaniu gminy.

   0
   0
  • Paweł Nowak pisze:

   Mam w dupie Panki czy inne tego typu wioski. Dla mnie najważniejsze są Konopiska i poważnie zastanawiam się nad startem w najbliższych wyborach. Skoro taki ktoś jak ten wyżej może być wójtem, to może nim być każdy

   0
   0
  • Ulfik pisze:

   Paweł popieram takich gości co chcą zmian. Sytuacja gminy nie do pozazdroszczenia!!!!

   0
   0
  • Paweł Nowak pisze:

   Za 200 tysięcy przez cztery lata zrobię to samo co on, a w większości nawet lepiej.

   0
   0
  • Jaga pisze:

   Masz nasze poparcie! Do dzieła!!!!!!

   0
   0
  • Pink pisze:

   Tacy do pilnowania własnego podwórka ?
   Zróbcie referendum ! Boicie sie bo pewnie żona, ciocia wujek stracą prace.
   Albo komentarze pisze sam szanowny redaktor bo jakos referendum w konopiskach nie moze zrobic bo nie uda
   Mu sie tak jak w Blachowni.

   Jak jesteś nie zadowolony to weź
   Podnieś tyłek z przed
   Komputera i działaj.
   Zza ekranu monitora to każdy (albo jeden) jest mądry !

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Paweł Nowak chyba w Settlersów zrobisz więcej. Krowa która dużo ryczy mało mleka daje. Zresztą ty jesteś z obozu władzy więc wiesz, miałeś szansę.

   0
   0
  • Niewiadow pisze:

   Paweł Nowak niebawem poczytasz sobie na podobnym forum i będziesz miał wyłożony zamęt siany przez pewnego sołtysa którego odwołali. Podniesiono tutaj wiele ciekawych teorii i spiskow ale nigdy żadnego nie doprowadzono do końca. Brak zakończenia fantazji autorów forum. Gdzie te afery autorzy? Gdzie to spowolnienie i pikowanie gminy w dół? Jakieś liczby?

   0
   0
 6. Julia pisze:

  Panie Wójcie ja wciąż czekam na nowoczesna rozwijającą się gminą pod Pana rządami
  Kiedy ?

  0
  0
  • Wyborca pisze:

   Julia ja też czekam ! Tylko to co robi wójt to musimy zapomnieć o dalszym rozwoju naszej gminy! Ktoś mu przygotował piękne i budujące przemówienie do wyborców i na tym się skończyło. Te 700dni a moze i krócej jakoś musimy wytrzymać i nigdy więcej osób z pokroju obecnego wójta na szefa gminy. Totalna porażka!!!!!

   0
   0
  • Niewiadow pisze:

   Jak spadnie zadłużenie zrobione przez poprzedniego mistrza.

   0
   0
  • Jola pisze:

   Obecny mistrzu zadluza na nowo, tylko nie widac tych inwestycji za wyjatkiem wiat przystankowych.

   0
   0
 7. Niewiadow pisze:

  Sezon ogórkowy u redaktora jeżdżącego na letnich oponach.

  0
  0
  • Widz pisze:

   Ales odpalil! Czyzbys niewiadow na resztkach paliwa jechal?

   0
   0
  • Niewiadow pisze:

   Nie dlaczego? Tematy ostatnich tygodni to zasypane drogi gdzie zimy nie ma, hala w Aleksandrii mimo że za rok, dwa i później potrzebna nie będzie i teraz to… nawet nie wiem jak to określić. Ah kończą się te super pomysły na kopanie dolow pod wójtem. Sala weselna, zarządzanie mieniem komunalnym czy inne pierdoły tutaj pisane i co… Gdzie te dowody winy? A stekali jak koty w marcu.

   0
   0
  • Widz pisze:

   Inteligencja to ty nie grzeszysz! Starasz się coś odpisać , zwrócić uwagę na rzeczy mniej obciążające wójta, ale problem nieudacznictwa i lenistwa wójta tym nie zamieciesz pod dywan. Wójt już sobie wyrobił u wyborców taką opinię , co swoją pracą pokazał. Teraz jeszcze dochodzi obrażanie wyborców Aleksandrii. Czyny świadczą o nim! Musi odejść!!!!!¡!¡!!!! W

   0
   0
  • Niewiadow pisze:

   Jakieś szczegóły? Oprócz sprawy hali w Aleksandrii gdzie kasę trzeba było przesunąć na ważniejszą sprawę masz coś jeszcze czy to tylko subiektywne odczucie? Jak wiesz lepiej co zrobić i jak poprowadzić na szerokie wody rozwiju to dlaczego nie startujesz w nastęnych wyborach? Jeszce się taki nie urodził co by każdemu dogodził.

   0
   0
 8. Tedi pisze:

  Żurek niesiony na tarczy milicjantów DG i JJ jest już przez nich załatwiony do odejścia. Tak błękitni znanymi sobie sposobami z lat służby potrafią pozbywać się konkurencji, a przyklad Zurka i poprzednika nota bene wygumowanego ze zdjecia z obchodów 100- lecia OSP Konopiska pieczetuje ich dokonania. Typowe milicyjne metody przeniesione przez tych typow do niszczenia samorządów.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).