Owczarkowa Zagroda i KGW Wygoda z certyfikatami CzOT!

Kiedy nagradzani są Mieszkańcy gminy Konopiska, należy się tym chwalić. Podczas uroczystej gali w Częstochowie, “Owczarkowa Zagroda” Moniki i Dariusza Owczarków oraz KGW Wygoda zostali uhonorowani certyfikatem Częstochowskiej Organizacji Turystycznej.

Uroczystość zorganizowana w ramach Światowego Dnia Turystyki była okazją do podsumowania dotychczasowych działań promujących bogate walory turystyczne regionu częstochowskiego oraz do nagrodzenia osób zaangażowanych w jego turystyczny rozwój.

Certyfikaty z rąk Prezydenta Częstochowy Pana Krzysztofa Matyjaszczyka odebrały: w kategorii: “Produkt Turystyczny Częstochowy i regionu częstochowskiego” Monika Owczarek – właścicielka “Owczarkowej Zagrody”, a w kategorii: “Potrawa regionalna Częstochowy i regionu częstochowskiego” Przewodnicząca KGW Wygoda Małgorzata Chmielewska. Dla KGW Wygoda jest to druga w tym roku – po “Złotym Durszlaku” nagroda przyznana za potrawy regionalne. /GCKiR/Kategorie:

2 odpowiedzi na “Owczarkowa Zagroda i KGW Wygoda z certyfikatami CzOT!”

 1. Pik pisze:

  Gratulacje dla ludzi potrafiących promować naszą Gminę , wójt niech się uczy

  0
  0
 2. Kopamnia pisze:

  Gratulacje

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).