Ośrodek zdrowia dostał 435 tys. zł na podniesienie jakości usług i remont!

Dzięki zaradnej dyrektorce, Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej – Gminny Ośrodek Zdrowia w Konopiskach dostanie kolejne wsparcie ze środków zewnętrznych. Tym razem 435 739,85 zł z Unii Europejskiej na projekt pn. “Podniesienie jakości usług medycznych poprzez zapewnienie opieki koordynowanej nad matką i dzieckiem w SP ZOZ GOZ w Konopiskach w wyniku przeprowadzenia prac remontowo – budowlanych i zakupu sprzętu medycznego“.

Całość projektu będzie kosztować 512 635,12 zł. Co ciekawe, nie miał z nim nic wspólnego Wójt Jerzy Żurek.

Pani Dyrektor Gratulujemy!Kategorie:

8 odpowiedzi na “Ośrodek zdrowia dostał 435 tys. zł na podniesienie jakości usług i remont!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  A z którym projektem unijnym realizowanym przez ośrodek zdrowia miał cokolwiek wspólnego poprzedni wójt?

  9
  3
 2. Basia pisze:

  na przykład z windą. wniosek o dofinansowanie złożył poprzedni wójt, a Żurek nie chciał go umieścić w budżecie wstrzymując zamknięcie budżetu, bo doszukiwał się we wniosku podstepów i “haków”. Niewiele brakowało i windy by nie było.

  5
  6
  • Mieszkaniec pisze:

   Windy, która częściej nie działa niż działa, szczególnie zimą, nie dziwię się że Żurek jej nie chciał, bubel. W ogóle nie nadaje sie do ośrodka zdrowia, bo jest za ciasna i nosze się nie zmieszczą. Poza tym to nie był projekt unijny.

   7
   3
 3. Cycuś pisze:

  a na co Zurek zdobył pieniądze? z Unii,z funduszy,z pfron?ile?!

  3
  5
  • Antoni pisze:

   Zdobył zero kasy unijnej. Kawał lenia, tylko dużo potrafi mówic nie do rzeczy.

   5
   4
 4. Mieszkaniec pisze:

  To pytanie jest trochę nie na temat. Nie wiem i nie interesuje mnie to szczerze mówiąc, ale wiem, że żaden wójt nie ma nic wspólnego ze zdobywaniem funduszy unijnych przez samodzielnie jednostki, jaką jest ośrodek zdrowia. W związku z tym nie rozumiem stwierdzenia redaktora “co ciekawe nie miał z nim nic wspólnego wójt”. Żadna nowość. Ośrodek robił projekty unijne wcześniej, wystarczy poczytać na stronie internetowej i Socha też nie miał z tym nic wspólnego

  8
  4
  • Cichy pisze:

   i tu się mylisz Mieszkaniec. widać że nie masz o tym większego pojęcia. Inicjatywa leży często po stronie gminy, choć o środki moga się ubiegać placówki ochrony zdrowia. Tym razem chwała Pani Pogorzelskiej.

   2
   2
 5. Endriu pisze:

  Obecny wójt to tylko kase dla siebie na maxa ustalił i 200 tys. zł. kasował z gminy. partacz i same buble za duze pieniadze robi.

  6
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).