OSP Wąsosz-Łaziec i OSP Aleksandria najlepsze w gminie!

OSP Wąsosz-Łaziec i OSP Aleksandria to najlepsze zespoły strażackie w gminie Konopiska. Druhowie z Wąsosza i Łaźca oraz młodzieżówka z Aleksandrii wygrali Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze, który odbyły się w Konopiskach.

klasyfikacje:

drużyny męskie:
1. OSP Wąsosz-Łaziec
2. OSP Jamki
3. OSP Hutki
4. OSP Rększowice
5. OSP Konopiska

drużyny młodzieżowe:
1. OSP Aleksandria I
2. OSP Aleksandria II

Zwycięzcy tej rywalizacji, OSP Wąsosz-Łaziec i OSP Aleksandria będą reprezentować gminę w Powiatowych Zawodach Sportowo – Pożarniczych o Puchar Starosty Powiatu Częstochowskiego, które odbędą się 29 września w Kościelcu.
 Kategorie:

5 odpowiedzi na “OSP Wąsosz-Łaziec i OSP Aleksandria najlepsze w gminie!”

 1. Kowalczyk pisze:

  Troche spoznione informacje i w dodatku nie aktualne bo Aleksandria nie jedzie na powiatowe!

  2
  1
 2. Kaziu pisze:

  Idą na pielgrzymkę?

  3
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).