OSP Rększowice z nowym samochodem!

W poniedziałek w późnych godzinach wieczornych do Ochotniczej Straży Pożarnej w Rększowicach dotarł średni samochód ratowniczo-gaśniczy MAN TGM 13.290, który został odebrany po karosacji.

Karosacja została wykonana w Kielcach w firmie Moto-Truck, która wygrała przetarg na dostarczenie pojazdu do OSP Rększowice. Samochód kosztował 762 220,50 zł i w znacznej części został dofinansowany ze środków zewnętrznych.

Strażakom gratuluję nowego pojazdu i życzę jak najmniej wyjazdów.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 

UG Konopiska - OSP Rększowice

UG Konopiska – OSP Rększowice

UG Konopiska - OSP Rększowice

UG Konopiska – OSP Rększowice

 

 Kategorie:

54 odpowiedzi na “OSP Rększowice z nowym samochodem!”

 1. Paulina Skowińska pisze:

  Gatuluje p radny Górniak

  0
  0
 2. Paweł Nowak pisze:

  gratulacje dla strażaków

  0
  0
 3. Kamil pisze:

  Nie wiem za co należą się gratulacje dla Pana radnego Górniaka bo nawet nas nie “zaszczycił” w tak ważnym dla Rększowic dniu.
  Lepiej w tym miejscu podziękować wszystkim zaangażowanym w przyjęcie samochodu, władzom gminy, mieszkańcom, fotoreporterom – szczególnie dla Adama dzięki któremu wszyscy możemy oglądać naszego MANika, oraz przede wszystkim strażakom za ogromne zaangażowanie i całe przedsięwzięcie.

  0
  0
 4. Paulina Skowińska pisze:

  Wydaje mi się ze jako radny Rększowic przyczynił się do pozyskania tego samochodu bo każdy radny dba o swoją miejscowość z której jest wybierany

  0
  0
  • zgaduj zgadula pisze:

   Znów uczepił się ten rzep, i plecie byle co byle dopiec. To już taki typ, jak nie napisze i nie opluje to chory, musi się napić.

   0
   0
 5. Kamil pisze:

  Myślę że najlepiej niech się wypowie Pan radny w jakim stopniu przyczynił się do pozyskania samochodu.

  0
  0
 6. BenTen pisze:

  Skoro Pan Radny Górniak przyczynił się do zakupu, to dlaczego nie pojawił się na tak ważnym dla jego miejscowości i gminy wydarzeniu?

  0
  0
 7. Niewiadow pisze:

  Wóz piękny i porządny.

  Szkoda, ze Górniak jako pierwszy informował, że wozu strażackiego nie będzie. Dla mnie to on się do tego tak przyłożył jak i do innych spraw w Rększowicach – czyli wcale.

  0
  0
 8. Górniak Stanisław pisze:

  Ktoś musiał się upomnieć o ten samochód jak przetarg nie wyszedł.

  0
  0
  • Niewiadow pisze:

   Radny – pisałeś o nieprzypisywaniu sobie zasług innych zatem…

   0
   0
  • BenTen pisze:

   Upomnieć o wóz?!? Chyba być pierwszym, żeby go nie było! Gdzie Pan Radny był, jak wóz przyjechał do Rększowic? Skoro tak Pan był za tym wozem? Śmieszne…

   0
   0
 9. Strażak pisze:

  Gratulacje dla druhów z Rększowic. Powoli jednostki z terenu gminy sprzętem gonią PSP. Gratuluje i widzimy się wiosną na Pałyszu:):)

  0
  0
 10. z hutek pisze:

  Po co wtracacie tutaj Pana radnego ktory nie mial chyba nic wspolnego z pozyskaniem srodkow na ten samochod? Na tym portalu wiekszosc pluje na strazakow, ktorzy sami przy wsparciu komendanta i ludzi zaangazowanych w sprawy gminy potrafia wziac sprawy we wlasne rece i dzialac na rzecz lokalnej spolecznosci.

  0
  0
 11. BenTen pisze:

  Dokładnie, Pan Radny miał tyle do powiedzenia, że stwierdził, że i tak nie wyrobi się z przemówieniem, dlatego nie zaszczycił swoją obecnością…

  0
  0
 12. Strażak pisze:

  Wójt tylko przeszkadza strażakom! Bez niego w strażach byłoby 100% lepiej.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   A w czym przeszkadza strazakom? Zablokowal jakas inwestycje dla strazy? Jak narazie to widze ze zwolennicy odsunietych od wladzy narzekaja ze z gminy na straz idzie za duzo. Ale strazacy beda pamietac Panie S.

   0
   0
 13. Niewiadow pisze:

  taaa, najwięcej przyłożył się do zakupu niedorzecznik, brat, Niewiadow, z hutek. To oni głosowali nad budżetem i jego zmianami. Poganiali wójta .urka. taaa…

  0
  0
 14. BenTen pisze:

  Wójt jest tak samo Druhem należącym do OSP, doskonale wie, jak ważne jest bezpieczeństwo i komfort życia w gminie. Nowoczesny sprzęt jest potrzebny! A zwolennicy odsuniętych od władzy najlepiej wybudowały by sobie place zabaw dla dzieci na przeciwko swojej posesji zamiast inwestować w sprzęt dla straży… Byle im było wygodnie, nie myśląc o bezpieczeństwie innych…

  0
  0
 15. Kamil pisze:

  a ja powiem Wam tak najważniejsze że auto jest, stoi w garażu i niedługo będzie w podziale… i z tego trzeba się cieszyć :)

  0
  0
 16. BenTen pisze:

  Matki dzieci powinny dbać o ich bezpieczeństwo i myśleć, że dzięki m. In. dzięki strażakom dziecko może się bezpiecznie bawić, a nie siedzieć w domu pod kloszem, a później niedorajdy z denkami od słoika na nosie wyrastają… Ludzie! Ogarnijcie się!

  0
  0
 17. Adam pisze:

  Ten wojt chociaz daje na straze z terenu gminy bo wie ze za dwa lata przez teren gminy bedzie przechodziła autostrada A1. Tutaj pozdrowienia dla Jerzego Sochy ktory wycofał projekt dofinansowania dla OSP Konopiska jak mu sie grunt pod nogami palił

  0
  0
  • Kasjusz pisze:

   a ten wciąż to samo! Białe jest czarne! Tłumok nie kumaty. Już ci tu pisali dlaczego Socha zrezygnował z tamtego wniosku, bo umieli liczyć. Dla ciebie to wyższa matematyka jak widać. Ledwo czytać i pisać potrafisz jak widać.

   0
   0
  • Adam pisze:

   Oj widzę boli dupcia boli az sie zagotowało. Nie unoś sie tak usiądz sobie daj odpocząć hemoroidom. Gdyby byl honorowym mezczyzna odszelby z klasa i z niczego by nie rezygnowal . Ale co ja gadam. Czy osoba wspolpracujaca ze Sluzba Bezpieczenstwa PRL moze byc honorowa.

   0
   0
  • Kasjusz pisze:

   Teraz maja nawyk podszywania sie pod nicki osob majace inne zdanie niz oni. Ja nie pisalem poprzedniejnwiadomosci tylko ktos kto sie podszywa pod moj nick. To jest dopiero brak honoru i odwagi.

   0
   0
 18. Mieecio pisze:

  “Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie”

  0
  0
  • Kasjusz pisze:

   Ja sie mieecio pod nikogo nie podszywalem. Wasze zagrywki z czasow PRL swiadcza tylko o tym skad sie wywodzicie. Merytorycznie nie potraficie dyskutowac to dupka boli. Naprawde polecam Ci masc.

   0
   0
 19. BenTen pisze:

  Socha tak umiał liczyć że trudno teraz z zadłużenia wyjść :p

  0
  0
  • Ksiegowa pisze:

   A Żurek otrzymał od Sochy taką kasę ze naliczyl sobie najwyższą kasę w kraju Za bycie wójtem. Duża kasę naliczyl rzecznikowi i niedoszlym wojtom! Tak zadluza się gminę na potęgę w wydaniu wójta Zurka!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Ksiegowa, tu sie z Toba zgadzam. Poprzedni wojt tak wywindowal przez lata rzadzenia pensje, ze nowy wszedl na posadke jak paczek w maslo. Bo przypomne, ze nie bylo zadnej uchwaly, ktora podnosila nowemu wojtowi pensje. Poza tym nie kpij z ludzi. Nawet pijaczki spod sklepu wiedza, ze hala w Konopiskach zostala zbudowana na kredyt, a gmina przed wyborami byla strasznie zadluzona.

   0
   0
  • Ksiegowa pisze:

   Zgadzam się z Tobą z hutek co do pensji Żurka, którą bierze za NIC! Wójt Żurek dostał od poprzednich wladz na początku kadencji super kasę ponad 7 mln złotych. Było to rozliczenie z zakończenia projektu kanalizacji i z rozliczenia dofinansowania do hali sportowej. Niedobry wójt Socha przekazał swojemu następcy super kasę w gotówce. A wójt Żurek z tego wydał 7 złotych, powtarzam 7 złotych na spłatę zadłużenia! Obecnie mamy SUPER WOJTA, który kasę trwoni na rzecznika i niedoszłych , niespełnionych kandydatów na wójta. Nawet degustatorzy wesołych napoi wiedzą jakiego nieudacznika obecnie mają za wójta!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Nie pisz herezji. Jakie 7 mln? Chyba obligacje do splaty w tej kwocie! Kazdy wie jak gmina byla zadluzona, cala wies przed wyborami trąbila o tym. Skoro jednak tak twierdzisz to pokaz dowod! P.S. podkersle jeszcze raz, poprzednia wladza tak zadzila ze pensje wojta wywindowala do kwoty ponad 150 000. To dlatego teraz taki kwik po stracie wladzy.

   0
   0
 20. Kasjusz pisze:

  “cała wieś trąbiła” bo co niektórzy robili taką fałszywą propagandę! Aktualny wójt, panowie S. z Aleksandrii za podpuszczeniem pana Ch. inni radni!
  A fakt jest faktem, że z rozliczenia projektów unijnych z poprzedniej kadencji skapnęło żurkowi parę milionów.A na pytania tu zadawane na co przeznaczył (poza 7 zł) oczywiście nikt nie odpowiedział.
  Nie pomoże już podlizywanie się i kłamliwe wybielanie wójta żurka przez jego lizusów (obojętnie jakiego nicka używasz i tak poznać twój styl pisania).
  Poprzednik nie zarabiał 200 tysięcy złotych rocznie, pracował, inwestował, windował gminę w górę, aktywizował a nie dzielił jak ten ludzi, sprowadził dla gminy ponad 104 miliony!
  Jeszcze wam mało?
  Zostawił żurkowi ponad 6 milionów z puli na usuwanie klęk żywiołowych. Żurek nie załatwił nic. Przepadło.
  Gmina traci na opinii w błyskawicznym tempie, ludzie przywarowali bo się boją i czekają lepszych czasów.
  Nic nie pomoże wypisywanie kłamstw i zaprzeczanie oczywistym faktom przez niektórych tu hejterów. Czas żurka minął.

  0
  0
  • Kasjusz pisze:

   Kasjuszu podszywaczu pod nick:) mozesz sobie tak pisac, mam to bardzo gleboko:) Nie wiem nic o 7 zl bo nie siedze w gminie tak jak wy. Bedzie rada to zapytasz, albo wez gazete z kiosku, moze tam bedzie napisane. Obudzcie sie i pogadajcie z ludzmi z poza waszego kolka adoracji!

   0
   0
 21. Rudy pisze:

  masz rację Kasjusz. Minął. choć niestety zostało jeszcze około 700 dni do końca kadencji. Rzecznik pod innym hasłem rzecz jasna miał robić referendum i nie robi. Może i dobrze bo wstyd dla gminy! Miał Żurek swoje 5 minut i…sp….ył! jak wszystko.
  Widziałem kiedyś jak wójt Socha wszedł do sklepu. Ludzie rozglądają się na boki i serdecznie się witają, poklepują, uśmiechają, “kiedy wrócą tamte czasy”… Miłe. I smutne.
  Tyle ile ten człowiek zrobił dla gminy, to aż się w głowie nie chce mieścić, że ktoś potrafi wszystko pluć i przekłamać. W imię czego???

  0
  0
 22. z hutek pisze:

  Hehehe….ale brednie wypisujecie. Lzawa historyjka o wejsciu do sklepu to naprawde wyciskacz lez. Nie udawajcie chociaz ze nie jestescie zwiazani z Panem S. To poprzednia wladza ustalila pensje dla wojta i po wyborach to sie nie zmienilo. Duzo mu placilismy, ale wyszlo dopiero teraz jak sami zaczeliscie w tym grzebac. Mylicie sie w zeznaniach… W koncu te 7 mln jest z kanalizacji czy z puli na usuwanie klesk zywiolowych? Jak juz wypisujecie takie bzdety to chociaz ustalcie jedna wersje! Pisac mozecie wszystko, ale pytanie jest kluczowe skad wzieliscie informacje o tych pieniadzach. Jestescie niewiarygodni. Strasznie niewiarygodni. Ale tak to jest jesli nie wpisu nie popiera sie faktami.

  0
  0
  • Brygida pisze:

   No i widzicie jak hejter z hutek potrafi wszystko wymieszać. Albo nie ma pojęcia o czym pisze albo robi to celowo udając (?)idiotę. Nie trzeba być jak piszesz z ekipy pana S.Wystarczy czytać, słuchać, interesować się co dzieje się w gminie.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   To sie grzecznie pytam skad wiecie lub gdzie znalezliscie takie info? Proste pytanie jesli nie od Pana S. I jego wiernych ordynansow z rady gminy?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Spytaj się tego popuchnietgo od zarcia, skąd kasa?

   0
   0
 23. mieszkaniec pisze:

  Jedno jest pewne : MAN-iek będzie śmigać na interwencje i to jest najważniejsze w tym temacie. A nie TW Brat i jego następcą – wiadomo że władza jest po to by się dorobić na biedocie od wieków tak było ze biedak na pana zapierdal…a i nikt tego już nie zmieni

  0
  0
 24. z hutek pisze:

  No to co cwaniaki , wspolpracownicy kochani. Skad ta informacje wzieliscie? W internecie jej nie ma! Wiadomo skad: w interesie poprzedniego ukladu rzadzacego jest rozpowszechniac takie herezje. Nawet nie macie sie odwagi przyznac.

  0
  0
 25. kumaty pisze:

  z hutek ty dalej trąbisz i powtarzasz kłamstwa z kampanii wyborczej o ogromnym zadłużeniu. przeczytaj budżet na 2014 r który jest w BIP-ie tam w objaśnieniach jest kwota zadłużenia na koniec 2014r =18 438 494,97zł. Jak chcesz komentować to popieraj faktami.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Nom… 18 mln dlugu ktore zostawili poprzednicy to takie drobne. Sam bezmyslnie potwierdzasz co napisalem. Ale cwaniaki nie napiszecie gdzienjest info o 7 mln! Bo to wasz wymysl, ludzi ktorym teskno do utraconej wladzy!

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).