OSP Konopiska z promesą na lekki samochód ratowniczo-gaśniczy

Do gminy Konopiska trafi kolejny wóz strażacki. Na liście promes opublikowanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji znalazła się Ochotnicza Straż Pożarna w Konopiskach.

OSP Konopiska uzyska dofinansowanie na nowy, lekki samochód ratowniczno-gaśniczy.

Wysokość wsparcia nie została podana.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).