OSP Jamki najlepsza w gminie!

Ochotnicza Straż Pożarna w Jamkach okazała się najlepsza w tegorocznych, gminnych zawodach sportowo-pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Konopiska, które wczoraj odbyły się na stadionie przy Pająku w Konopiskach. Zawody rozegrano w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza oraz ćwiczenie bojowe. Na drugim miejscu uplasowali się druhowie z Aleksandrii, a ostatnie miejsce na podium wywalczyli strażacy z Rększowic.

klasyfikacja:
1. OSP Jamki
2. OSP Aleksandria
3. OSP Rększowice
4. OSP Hutki
5. OSP Konopiska
6. OSP Wąsosz-ŁaziecKategorie:

2 odpowiedzi na “OSP Jamki najlepsza w gminie!”

  1. Motfuhercker pisze:

    Kto byl organizatorem?

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).