OSP Hutki z nowym lekkim samochodem ratowniczo-gaśniczym

Nie tylko OSP Rększowice może pochwalić się nowym samochodem. Do Ochotniczej Straży Pożarnej w Hutkach wczoraj przyjechał nowy, lekki samochód ratowniczo-gaśniczy.

To kolejna jednostka w gminie z lekkim samochodem ratowniczo-gaśniczym.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).