Ósmoklasiści z gminy Konopiska najlepsi w powiecie z języka angielskiego!

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie przedstawiła wyniki egzaminu ósmoklasisty.

W gminie Konopiska zdawało łącznie 134. uczniów. Język polski uczniowie zdali ze średnią 65,66 proc., z matematyki średnia wyniosła 59,88 proc., a z języka angielskiego 71,62 proc. (najlepiej w powiecie częstochowskim).

PAWEŁ GĄSIORSKI



Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).