‘Ośmiorniczki’ za blisko 12 tys. zł

Bardzo dużo kontrowersji związanych z wyżywaniem było podczas ostatnich Dni Konopisk. Według waszych opinii, Wójt Jerzy Żurek przegonił strażaków, którzy konsumowali jedzenie “dla VIP-ów”. Z uwagi na to, iż docierały do mnie różne sygnały, postanowiłem sprawdzić ile gmina w czasie Dni Konopisk wydała na jedzenie.

Okazuje się, że łącznie za wyżywienie VIP-ów i strażaków, Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach wydało 11 820,65 zł.

Nie wiem czy do jedzenia były ośmiorniczki czy też inne rarytasy przyrządzone przez Boulangerie Artur Brędzel, ale kwota jest bardzo wysoka.

Poniżej znajdziecie zestawienie faktur z tego wydarzenia.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

34 odpowiedzi na “‘Ośmiorniczki’ za blisko 12 tys. zł”

 1. Izolbu pisze:

  zra za nasze!

  0
  0
 2. głodny pisze:

  to kto żarł, jak przegonili strażaków ?

  0
  0
  • PG pisze:

   Masz w 100% racje strażaków wygonił pan JJ , bo dla nich był bigos czy jakieś tam inne gówno … a szlachta wpierdala…ła . Wystarczy obojętnie którego druha spytać , który tam był, że pan JJ wpadł na sale i ich wypierdoli..ł – że z jakiej racji, oni tam mają swoje gówno – ale jak będzie trzeba to będzie palanta strugać ……………………

   0
   0
  • Strażak Sam pisze:

   No ciekawe. Bigos to gowno? To co ty jadasz? Poprzednik jak.sie na sali goscil to strazakom nawet kostek nie rzucil do obgryzienia, a sam balowal z kolezkami.

   0
   0
  • PG pisze:

   Strażak Sam – nie wypisuj głupot, bo trochę krytyki wójta i jesteś w stanie się posrać – tak naprawdę czy był TW BRAT czy jest ten wójt to strażaki z OSP mają wpierdala..ć bigos – taka jest zasada – ten ko zapierdal…a wpierdal..a bigos a szlachta wpierdal..a reszte :)

   0
   0
  • Strażak Sam pisze:

   Widzisz PG, troche obiektywizmu z twojej strony i w 100 % sie zgadzam. Ludzie w gminie w weekendy zapierdal…aha przy organizacji i aszlachta od 1989 żre za nasze. Niezaleznie od wladzy. To sie powinno zakonczyc, ale w tym kraju to niemozliwe. Czas na zmiany, potrzebni sa nowi ludzie niezwiazani z sitwa jednego czy drugiego wojta.

   0
   0
  • PG pisze:

   Strażak Sam – wszyscy tak mówią przed wyborami.. a jak zobaczy kryto to zapomina co mówił, a OSP dalej będziemy zapierdala.ć za bigos……

   0
   0
 3. TWAgent pisze:

  Gasiorku idz wyprowadz lepiej swojego pieska na.spacer bo zarazisz go swoim poziomem IQ. Jakie osmiorniczki? Publikujesz za co jest faktura i tam nie widze osmiorniczek! Skompromitowales.sie albo zrobiles to speckjalnie bo za.malo Ci zaplacili:)Chyba musisz do poprzedniego wojta napisac. Jak bedziesz odbieral kapuste to zapytaj tez o osmiornice.

  0
  0
 4. Stachu pisze:

  To nie wojt tylko pan Jonczyk.

  0
  0
 5. Fidel pisze:

  a z czyjego polecenia?

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Jak niedorzecznik to wiadomo ze dzialal na.zlecenie naszego agenta z czasow PRL. Toz to przyjaciele i wspolpracownicy. Jeden drugiemu w dupie siedzi.tylko jak sie niedorzecznik miesci w dupie agenta jak tam juz Robert siedzi ze mu nawet buty nie wystaja?? Ehh co za czasy. Moze sie jakis strazak wypowie jak bylo a nie oplacane trolle dunskiego agenta podroznika?

   0
   0
 6. Strażak Sam pisze:

  Mieliśmy bufet w innym miejscu. Ktoś nas źle pokierował. Nasz wójt, najlepszy gospodarz w historii nie.mial z tym nic wspolnego. Jedzenie było zacne. Boże dzięki Ci za tego czlowieka który pomaga kościolowi Twemu a nie działa przeciw Twoim kapłanom.

  0
  0
  • Stachu pisze:

   To ze nas ktos zle pokierowal to nie zmienia faktu pan niedorzecznik na cala sale krzyczec, niektorzy strazacy juz jedli i naprawde wyszla glopia sytuacja przy tych gosciach wszystkich.

   0
   0
  • Florencja pisze:

   Ty nie jesteś strażak tylko ministrant.a niedorzecznik wypiął się na poprzednie władze i poszedł na służbę do nieudacznika,panie TWAgent.!całkiem ci się pokręciło!za trudne dla ciebie.

   0
   0
  • Strażak Sam pisze:

   Skorro jestem ministrant to strach sie bac bo moglem byc inwigilowany przez jakiegos konfidenta zwiazanego z SB. Musze to sprawdzic w Ipn. A co do tego Pana mnie.to nie obchodzi co zrobil i na kogo sie wypial. Wojtem nie zostal i nie zostanie on, ani wasz pan, ani zurek,. Wojteem bede JA!!!!

   0
   0
 7. Mądry pisze:

  Odkąd to redaktorze porządny dziennikarz sugeruje sie opiniami na forum od niezweryfikowanych czytelników? Pan nie sprawdził jak było, bo jest pan nierzetelny.dodatkowo gdzie na rachunku są ośmiorniczki? Kolejna bzdura. Artykuł zaczyna Pan że wójt kogoŝ przegonił i pisze pan że sprawdził faktury – jedno nie ma
  związku z drugim, ale żeby to zrozumieć trzeba być niezależnym, a czy patrząc na to co pan pisze czytelnicy mogą stwierdzic że Paan jest? Ja osobiście mam wątpliwości.

  0
  0
 8. Karol pisze:

  co niektórzy zabierający w tym temacie głos nie “łapią” niestety niuansów i aluzji. To za trudne jak widać.
  A swoją drogą nie chodzi przecież o to że strażacy jedli to co przygotowano dla vipów, tylko o SPOSÓB w jaki ich przepędzono! od miski! Żenada!

  0
  0
 9. Tadeusz pisze:

  Artykuł na poziomie neta w tenisa stołowego czyli nisko. Redaktor wnioskuję brak weny i materiałów do pisania. Wystrzelaleś się jak buchaj na rozpłodzie.

  0
  0
 10. z powiatu pisze:

  Gmina za wójta Żurka zsuwa sie po równi pochyłej. Przyjęcie gości zaproszonych z poza gminy to wielkie nieporozumienie. Nie dośc, że powiat dołożył się do poczęstunku, to w nagrodę tych z powiatu wygoniono z sali gdzie był poczęstunek. Nic dodać nic ująć tylko przegonić tych nieudaczników , co potrafią tylko kasę dla siebie pompować na maxa. Za 500 dni teren się oczyści z nierobów i nieudaczników!

  0
  0
 11. Gość pisze:

  Ten niemota razem z broszką jeszcze nic dobrze nie zrobili. Takich ludzi należy jak najszybciej pozbawić decyzyjności. Smród, brud i niegospodarnośc to atuty naszej władzy.

  0
  0
 12. Górniak Stanisław pisze:

  To już od dawna widać brak kultury w obyciu z ludźmi. Niektórym nawet wysokie wykształcenie nie pomoże w kulturalnym zachowaniu. Mieliśmy tego przykłady na sesjach.

  0
  0
 13. z korzonka pisze:

  Miernota spłaca naszymi pieniedzmi kampanie wyborczą na wójta. Daje zlecenia na catering niedoszłemu radnemu z własnego komitetu. Tak się trwoni gminną kasę i zalatwia prywatę. Czy tak miała wyglądać gmina w tej kadencji? Czy ten miernota dotrzymał obietnic złożonych podczas kampanii wyborczej ??????

  0
  0
 14. Ziomek pisze:

  Obietnice wyborcze tego pana , to wielkie nieporozumienie! On tylko zna się na kasie , którą przytula w wysokości 200 tys. Zł! Gmina i ludzie nie interesują go, tylko kasa, kasa, kasa dla siebie! Specjalista od obietnic bez pokrycia!!!!!!!

  0
  0
 15. jan pisze:

  Redaktorku jakby był pan obiektywny to nie pisał by pan bzdur bo z tego co zrozumiałem z czytajac faktury to nalezy odliczyc usługe hotelowa chyba dla zespołu muzycznego produkty od Sciebiora bo poszły do kól gospodyn dzieci miały wreczane soki po wystepach i wode mineralna chyba .gckir sprzedawał kiełbase i karczek z grila to produkty musiał zakupic a panie napracowały sie przy tym aby zarobic .Redaktorku koszt poczestunku wyniósł prawdopdobnie około 5648 zł lub troche wiecej ale nie około 12000 tys i gdzie te osmiorniczki bo nigdzie nie dojrzałem w fakturach chyba w wybujałej wyobrazni .Piszac ze wojt ZUREK przegonił strazaków to pan mija sie z prawda .Redaktorku nalezy sprawdzac fakty ciekawe za ile robił takie imprezy poprzednik maze pan napisze

  0
  0
 16. jan pisze:

  Napisałem kwote netto5648 bo wat sie odlicza jak kazdy wie pan chyba tez,

  0
  0
 17. Tomek pisze:

  Tylko winni się tłumaczą! Żurek chlasta naszymi pieniędzmi i wydaje dla swoich kolesiów! Ta sytuacja to agonia gminy konopiska ! W gminie nic nowego się nie robi tylko w głowie ośmiorniczki i hulaj duszo piekła nie ma! Kredyt zaufania dla Zurka sięga dna! Gmina , która za wójta Sochę była w pierwszej 5 najlepszych gmin w kraju, a teraz obora! Mamy za co dziękować obecnemu nieudacznikowi!!!!!

  0
  0
 18. Adam pisze:

  My jako sttażacy dostalismy ohydnie tlusty bigos suchą bułkę i sztućce. Nie bylo nawet czym tego szajsu popić. Jak na swieto powiatowe OSP to kaszana straszna. Kazali zjesc i jechac do swoich jednostek. Slabiutkooo

  0
  0
  • PG pisze:

   A czego się spodziewałeś? Od lat tak jest – OSP zapierdal…a , a szlachta JJ, GD, JŹ, inni na przłomie lat wpierdalaj..a , za nasze podatki,

   0
   0
  • Sikawkowy pisze:

   Druhy miernota , broszka i niedorzecznik to największe zlo w gminnej straży . O ciastkarzu nie wspomnę ,bo to największa kanalia! Doją ile tylko wlezie, a reszta to tylko do noszenia węży i na zbiórki do pożaru, ile się tylko da są wykorzystywani!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   To niech nie.przychodza i nie robia. Slowo ochotnicza.znaczy ochotnicza. Moga isc.np pod plebanie dotrzymac konfidentowi towarzystwa:)

   0
   0
  • Druh pisze:

   Agent , ciągle o tej plebani piszesz, pewnie sam to robisz i prowadzisz obserwacje? Od ochotników to się odwal , takich szmatlawcow nie potrzebujemy!

   0
   0
 19. wyborca pisze:

  Sikawkowy ,nie narzekaj bo głównie waszymi głosami wygrywają wybory.

  0
  0
  • strażak pisze:

   Ostatni raz poparliśmy nieudacznika, broszkę, niedorzecznika i ciastkarza ! Ci panowie potrafią dbać tylko o swoje interesy. W remizie w Konopiskach ciastka mogą być tylko od ,,ciastkarza”. Tak się robi interesy na publicznych obiektach. Na słupie ogłoszeniowym Gminy Konopiska wisi informacja o tanich noclegach, oczywiście dotyczy to obiektu-noclegowni prywatnej osoby ciastkarza. Tak wygląda praworządność w wydaniu wójta , broszki i ciastkarza poparte fachowością w przekazie info przez niedorzecznika.

   0
   0
 20. PG pisze:

  No… na pewno…, znów będzie obiecanka i wszyscy będą z dupą zapierdala..ć do uryn by na nich zagłosować…, bo znowu dostaniesz 2 węzę, albo miskę bigosu……….

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).