Orszak Trzech Króli

Już jutro, pierwszy raz w Konopiskach wyruszy Orszak Trzech Króli. Rozpoczęcie o godz. 14:00 w kaplicy w Kopalni.Kategorie:

4 odpowiedzi na “Orszak Trzech Króli”

  1. Wierny pisze:

    Będą konie , osły, wielbłądy, króle, a kim będzie Żurek?

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).