Orkiestra Dęta OSP Konopiska w akcji!

Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Konopiskach w najlepszym wydaniu podczas XIV Europarady Orkiestr Dętych w “Centrum Europy” w Suchowoli. Sami zobaczcie jak wspaniale zaprezentowali się nasi dzielni strażacy i mażoretki “Szyk”.Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Orkiestra Dęta OSP Konopiska w akcji!”

  1. Dawidosu pisze:

    Super

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).