Orange postawi maszt w Wąsoszu

Urząd Gminy Konopiska poinformował, że zgodnie z art. 53 ust.1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2017 r. poz. 1073) zawiadamiam, że w dniu 30.10.2017 r. na wniosek Orange Polska S.A. reprezentowanego przez pełnomocnika Pana Łukasza Janusza Electronic Control Systems S.A. zostało wszczęte postępowanie administracyjne zmierzające do wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie stacji bazowej telefonii komórkowej Orange Polska S.A. „WĄSOSZ WIEŻA”, na działce nr ewid. 564/4 obręb Wąsosz.

Z aktami przedmiotowej sprawy można zapoznać się oraz wnieść ewentualne uwagi, zastrzeżenia i wnioski dotyczące projektowanej inwestycji w Urzędzie Gminy Konopiska (siedziba urzędu: 42-274 Konopiska, ul. Lipowa 5) w godzinach pracy (poniedziałek, środa, czwartek, piątek w godz. 7:00 – 15:00, wtorek 7:00 – 17:00).Kategorie:

3 odpowiedzi na “Orange postawi maszt w Wąsoszu”

 1. Wyborca pisze:

  Będzie w końcu normalny zasięg

  0
  0
 2. janek pisze:

  Szkoda ze nie na spółdzielczej w Konopiskach ktoś by zarobił kasa misiu kasa

  0
  0
 3. Rudolf pisze:

  A czyja to jest działka i gdzie polozona

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).