Orange będzie miało swój maszt w Wąsoszu!

Urząd Gminy Konopiska poinformował, że na podstawie art. 53 ust.1 ustawy z dnia 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2017r. poz. 1073) i art. 10 KPA zawiadamiam, że na wniosek Orange Polska S.A. reprezentowanego przez pełnomocnika Pana Łukasza Janusza Electronic Control Systems S.A. została wydana w dniu 28.12.2017r. decyzja nr CP 8/17 o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie stacji bazowej telefonii komórkowej Orange Polska S.A. „WĄSOSZ WIEŻA”, na działce nr ewid. 564/4 obręb Wąsosz.

Decyzja ta jest pozytywna. Orange będzie miało swój maszt w Wąsoszu.

Z treścią w/w decyzji oraz dokumentacją sprawy można zapoznać się w Urzędzie Gminy Konopiska (siedziba urzędu: 42-274 Konopiska, ul. Lipowa 5), pokój 2 (parter) w godzinach pracy (poniedziałek, środa, czwartek, piątek w godz. 7:00 – 15:00, wtorek 7:00 – 17:00).Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).