Ogromny wzrost pensji kierownika GOPS!

37-letnia Magdalena Badorakierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Konopiska w ubiegłym roku zarobiła 91 546,84 zł. Co ciekawe, Badora jeszcze w 2014 roku zarabiała nieco ponad 68 tys. zł.

Badora posiada blisko 45 tys. zł oszczędności, mieszkanie 72m2 o wartości 95 000 zł oraz dwa samochody, których wartości nie określiła.

Badora posiada również kredyt. Nie wiemy w jakiej wysokości go zaciągnęła, ale do spłaty pozostało jej blisko 35 tys. zł.

Poniżej oświadczenie majątkowe Badory.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

2 odpowiedzi na “Ogromny wzrost pensji kierownika GOPS!”

 1. Izolbu pisze:

  ale kasa!

  0
  0
 2. obserwator pisze:

  Chcialem sie zapytac Panie Wójcie za co kierownik GOPS ma takie wynagrodzenie? Za to że, w czasie godzin pracy robi projelty unijne, a w ośrodku swawolka. pracownicy socjalni szczegolnie dwie Panie przyjęte do pracy poprzez “poplecznika” nic nie robia tylko opowiadaja o ciuchach i innych pierdolach, tak wyglada praca w GOPS, a Kierownik kasuje nam pieniądze. Szok!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).