Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie

Na zlecenie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych powstało Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” prowadzone przez Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.

Głównymi celami jakie przyświecają tej akcji jest pomoc osobom doznającym przemocy, jej świadkom oraz osobom poszukującym informacji na temat zjawiska przemocy w rodzinie i sposobów jej przeciwdziałania. W ramach prowadzenia Ogólnopolskiego Pogotowia ”Niebieska Linia” obsługa jest bezpłatna, całodobowa dla osób doznających przemocy i jej świadków. Dyżury pełnią konsultanci ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie – głownie psychologowie, pedagodzy oraz prawnicy na wydzielonych dyżurach prawnych.

Szczegóły znajdziecie na plakacie.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).