Oficjalny plakat Dni Gminy Konopiska 2018

Na 11 dni przed imprezą pojawił się oficjalny plakat tegorocznych Dni Gminy Konopiska, które odbędą się 19 i 20 maja. Szkoda, że w gminie nikt nie dba o promocję najważniejszej imprezy muzycznej w roku. No cóż, jaki Wójt, taka promocja.

Lepiej późno niż wcale.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

8 odpowiedzi na “Oficjalny plakat Dni Gminy Konopiska 2018”

 1. The pisze:

  Sensacja !

  4
  1
 2. Wp pisze:

  Przeciez I tak wszyscy wiedza o tym to plakat nie robi tu zadnej promocji

  8
  2
 3. Konopiska pisze:

  Nie idę i tak

  7
  5
 4. Max pisze:

  Słabo. Idę do Blachowni i Poraja.

  6
  5
 5. Mieszkaniec Gminy pisze:

  Jak mnie denerwuje takie podejście! Urzędników pełne piętra, gminne centrum kultury też zatrudnia wiele osób. Dlaczego za wszystko ma być odpowiedzialny Wójt? A jak ma promować imprezę? Gdyby spot w telewizji wykupił to byście gadali, że się promuje za nasze. Nie zrobił promocji- źle. Może Wójt Żurek powinien wsiąść do auta z megafonem na dachu i jeździć po Gminie i Cisiu? Ale wtedy byłby artykuł o marnowaniu kasy na paliwo. :) Ogarnijcie się wreszcie. :)

  6
  0
 6. Lol pisze:

  .Za promocję odpowiada GOK a nie wójt. Wójt teraz powinien konsekwencje wyciągnąć.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).