Oddaj krew w Rększowicach

W niedzielę 17 września na placu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Rększowicach w godz. 10:00 do 14:00 podjedzie krwiobus, w którym prawie każdy z nas będzie mógł oddać krew dla potrzebujących.

Aby oddać krew należy być zdrowym, być w wieku od 18 do 65 lat, ważyć więcej niż 50 kg, mieć przy sobie dowód osobisty i zjeść wcześniej lekki posiłek.

Dla wszystkich krwiodawców został zapewniony słodki poczęstunek.Kategorie:

7 odpowiedzi na “Oddaj krew w Rększowicach”

 1. Drab pisze:

  A co tam robi nieudacznik? Dawca czy propaganda i błazenada!!!
  Dla druchuw szacun za akcje.

  0
  0
 2. Drab pisze:

  Znów ci płaci ten cynik za wpisy. Nawet straż mu nie pomorze. Smyk i kanciasz nie ma miejsca w gminie . Wybory pokarza prawdę!

  0
  0
 3. Paulina Skowińska pisze:

  Brak słów na wasze draństwo to tylko pomorze w powtórnym zwycienstwie przypomnieć wybory jakie wyniki osiagnał w Rększowicach a wasza nienawiść mu tylko pomorze

  0
  0
 4. Górniak Stanisław pisze:

  Zastanawiające, że piszący pod nickiem drab i Paulina Skowińska robią te same błędy ortograficzne,czytając dwa powyższe wpisy można wywnioskować że pisała to jedna osoba, sama sobie odpisując. I kto tu mąci. Tak na marginesie dodam że u nas w Rększowicach jest wspaniała szkoła, nauczą ortografii. pomoże od > pomagam > Pomorze leży na północy Polski. Trzy błędy w jednym zdaniu! Drab wcale nie lepszy.

  0
  0
 5. Paulina Skowińska pisze:

  Dziękuje za uwagę faktycznie popełniłam błąd co nie zmienia faktu ze język nienawiści jaki jest tutaj wobec Zurka pomoże mu wygrac wybory przypominam o wyniku w Rększowicach i Hutkach panie Górniak pozdrawiam

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Nie zawsze św. Jana. Nie licz naprzód bo się przeliczysz. Myślę że w wygraniu wyborów mogą pomóc mądre decyzje wójta na rzecz polepszenia warunków bytu mieszkańców a nie język nienawiści który notabene nikomu nie służy. Wielu komentatorów na tym portalu ma uprzedzenia do innych piszących, i zamiast dyskusji powstaje pyskówka, gdyż agresja rodzi agresję. Gdyby był a ta wymiana zdań w realu vis a vis, to wiele razy doszłoby do rękoczynów. W dyskusji ważna jest siła argumentów a nie argument siły.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).