Ochotnicza Straż Pożarna w Aleksandrii otrzyma środki na średni samochód ratowniczo-gaśniczy!

Ochotnicza Straż Pożarna w Aleksandrii znalazła się na liście jednostek OSP zatwierdzonych przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, które otrzymają wsparcie na samochody ratowniczo-gaśnicze – poinformował jako pierwszy radny Robert Kołodziejczyk w swoich mediach społecznościowych.

OSP Aleksandria otrzyma wsparcie na nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy.

Pieniądze na ten cel zostały wpisane do budżetu na 2022 rok.

To nie koniec dobrych informacji dla gminy Konopiska. Nowe auta, najprawdopodobniej w tym roku, otrzymają również jednostki OSP z Rększowic i Hutek. Środki na nowe lekkie samochody mają wpłynąć z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).