Oceń radnego: Agnieszka Chmielewska najgorsza!

688 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym radnym został Stanisław Górniak, najgorszym Agnieszka Chmielewska.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

16 odpowiedzi na “Oceń radnego: Agnieszka Chmielewska najgorsza!”

 1. ANNA pisze:

  BAWO P.GORNIAK JEDYNY NAJLEPSZY SUPER TAK TRZYMAC GÓRNIAK NA WÓJTA

  0
  0
 2. Sołtys pisze:

  Stanisław startuj mam dla Ciebie pomysł na baner wyborczy.Zdjęcie auta, Ty na miejscu kierowcy,za Tobą na tylnym siedzeniu ale z kierownicą w ręku były wójt, a auto spycha z górki na Kopalni Robert. Pod spodem hasło( do trzech razy sztuka).

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Hehehe… dobra opcja. Jak wygladalo spotkanie wiejskie na Rekszowicach? Ktos wie?

   0
   0
 3. Góniak Sanisław pisze:

  sołtys vel TWAgent Nie skorzystam z oferty, zbyt uboga, jedna propozycja to za mało, dobra firma oferuje kilka.
  Poproś o protokół z zebrania.

  0
  0
  • Biedronka pisze:

   słusznie!

   0
   0
  • Sołtys pisze:

   Wersja druga Robert za kierownicą,Ty pchasz tym razem w kierunku Aleksandrii. Siły masz mniej ,górka w Kopalnii mniejsza wié

   0
   0
  • Sołtys pisze:

   Wersja druga Robert za kierownicą,Ty pchasz tym razem w kierunku Aleksandrii. Siły masz mniej ,górka w Kopalnii mniejsza więc na hol bierze was Mieciu i prowadzi w las

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Panie radny, ja.mam jeden nick, nie oszukuje czytelnikow tak jak pan piszac z kilku nickow i robiac zamieszanie. Moim zdaniem powozic moze tylko wielki brat:) reszta to konie pociagowe i sluzacy:)

   0
   0
 4. Franek pisze:

  do TWAgent: ha, ha, ha!!!

  0
  0
 5. Góniak Sanisław pisze:

  Sołys vel TWAgent denne te twoje propozycje jak wszystkie wpisy i nie tłumacz się że piszesz z jednego nicka, nie trzeba być psychologiem aby odgadnąć że to twój wpis. Tak na marginesie, wynik głosowania na radną Agnieszkę Chmielewską jest krzywdzący, gdyż moim zdaniem jest to jedna z aktywniejszych radnych.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Hehehe.. panie radny , jestem powaznym czlowiekiem interesu zeby bawic sie w piaskownicy jak Pan, wielki brat i pressman. Niech Pan wreszcie dorosnie. Ja uwazam ze najbardziej aktywnym radnym jest pan, tyle nickow na forum do obrobienia:)

   0
   0
  • Franek pisze:

   Towarzysz Agent z hutek vel… jak zawsze przekręca! Pan Górniak napisał, że Pani Radna jest “JEDNĄ Z AKTYWNIEJSZYCH”!! a nie “najaktywniejszą. Niby taki drobiazg a oczka mu się zaszkliły z wściekłości i nie doczytał.

   0
   0
 6. Góniak Sanisław pisze:

  TWAgent vel Sołys, dokumentujesz swoją powagę wpisami z godz.:22,53, 22,55, oraz 23,12. Człowiek interesu? Chyba interes masz w pisaniu bezeceństw, i przekręcaniu faktów. To bardziej prawdopodobne, gdyż ciągle piszesz że koś nam
  i p. Gąsiorskiemu płaci a każdy sądzi wg. siebie.

  0
  0
  • Franek pisze:

   właśnie też tak myślę, że ten Towarzysz Agent przyzwyczajony do łapówek na prawo i lewo i tak jak Żurek wszędzie węszy teorie spiskowe! żurek już się na tym przewiózł…

   0
   0
 7. Trener pisze:

  Może jakieś merytoryczne komentarze teraz bo jak na razie to ten portal i komentarze to pomyje i dno. Po co jest to wszystko. Czy ten portal dalej będzie istnieć po następnych wyborach i czy dalej będzie taki “niezalezny”?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).