Oceń radnego: Żurek najgorszy!

433 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Stanisław Górniak, najgorszy Wójt Jerzy Żurek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Żurek najgorszy!”

 1. Stop bezczelności pisze:

  To jest bull shit a nie glosowanie:) sprawdzalem na biezaco wyniki i ze srodka stawki Zurek spadl na.sam koniec, gdy skoczylas mial wynik 1!!!!!! Gasiorski jak to jest,z tym rankingiem? Poza tym Zurek nie jest radnym, a to ranking radnych. Dzwon d Jurasa i niech ci szybko wysle jak odpisac. Chyba ze zapil pałe przez weekend bo jego banda ucichla

  6
  5
 2. Goorniak pisze:

  Robisz tak: glosujesz, zmieniasz przeglądarkę, ponownie glosujesz, potem robisz clear casch, glosujesz, restartujesz router i tak w kółko. Górniak siedzi i klika według instrukcji tylko cienias nie wie że hostname zostaje w zapytaniu do bazy taki sam. Zatem można sprawdzić czy liczba 50 głosów została oddana przez jedną osobę czy przez 50. Można sprawdzić. A niż wyjdzie hostname pana z Kopalni.

  6
  5
 3. Kaska pisze:

  Żurek to cienista. Nawet nie potrafi dorównać swojemu sąsiadowi? Najgorsze wyniki świadczą ,że nie ma co w niego inwestować głosów przy urnie wyborczej!

  7
  7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).