Oceń radnego: Żurek najgorszy!

528 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Stanisław Górniak, najgorszy Wójt Jerzy Żurek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

20 odpowiedzi na “Oceń radnego: Żurek najgorszy!”

 1. On pisze:

  TEGO CO WIDZE ZUREK NIE JEST NAJGORSZY ZNOW ZAKLAMANIE REDAKTORKA

  26
  10
 2. Racjonalista pisze:

  Skoro już tak Gąsiorski pisze to znaczy że Socha że strachu robi już pod sobie jak pomyśli o Żurku. Poza tym uważam że Żurek zje Soche na jeden kęs.

  21
  15
  • glonojad pisze:

   mam nadzieję że wygra ktoś młody i kreatywny, ale za Sochą jest cała oświata w gminie. Przykra sprawa…

   3
   8
  • skarbonka pisze:

   wszyscy sa za S już nie mogs sie doczekac w tedy bedzie Be beda go do zjec 0rzyklejsc

   4
   7
  • Wąsowiak pisze:

   Brudna kampania nie wygrywa się w Polsce wyborów. Nawet jeżdżenie na rowerze pod publiczke nie pomoże. Szwedanie się że swoim pisarzem tym bardziej

   10
   8
  • Madrasek pisze:

   Cóż to za żarcik? Nieprawdą jest że wszyscy nauczyciele idą za S., każdy z nich przypomina sobie o projekcie żegnaj szkolo witaj stowarzyszeniu. dobrze wiedzą jakie przywileje stracą i co niektórzy za najniższą krajową w końcu zaczną żyć lub zasilą posredniaka. Do tego w ramach dogadania z mietkiem królowa Dorin pozabiera resztki dodatkow. Więcej kasy pozostanie do podziału. Więc nie szalej z tym wszyscy.

   8
   5
 3. Koleżanka pisze:

  Panie redaktorze Gąsiorski co Pan wyprawia z tym głosowaniem na radnych. Co niektórym radnym w niedzielę ubywa głosów żeby osiągnęli jak najgorszy wynik .Jestem tego pewna bo mam notatki i zdjęcia. Same przekręty z Pana strony.a

  29
  12
 4. olek pisze:

  Jak ta osoba chce grać nie fair, to jej głosy odejmowane są. Widać , ze dostała polecenie aby Jurków ograc. Metody z kombinacjami nieuczciwymi wyrabiają u wyborców opinię o tej osobie i sorry ,do widzenia takie mamy klimaty.

  22
  3
 5. skarbonka pisze:

  az dziw bierze ze nikt jeszcze nie pisze o sobotniej rozpuscie w wasoczu

  9
  4
  • Wyborca pisze:

   Z sentymentem się pamięta imprezki poprzedniej władzy. Żal ściska już nie zapraszają i nie ma darmochy, sodomy i gomory.

   6
   5
  • kazek pisze:

   Sodoma i Gomora to jest teraz, na naszych oczach dziwne zeczy sie dokonują. Miodulka plynie ku uciesze tych co musza przy urnie sowicie odpłacic panu. Biada tym co muszą to oglądać !!!!

   9
   7
  • Obserwator pisze:

   skarbonka, ty chyba brałeś udział, bo jeszcze dzisiaj nie wiesz gdzie piłeś! w Wąsoszu!

   3
   2
 6. Oświatowy pisze:

  Koniec z marnotrawstwem i nieróbstwem. Niemota przerznął całą kadencje i nic konkretnego dla nas nie zrobił. Pam Wójt Janik to zostawił chociaż po sobie Gimnazjum. Leń , nic nie robi tylko kasuje nas na duzą kasę.

  15
  9
 7. słoik pisze:

  Ten pan coś mizernie wygląda! na żyletki mu brakuje, to widać, bo broda większa jak on sam! Chory? i kandyduje?

  8
  3
 8. Rysio pisze:

  oj cos wam ten wasz sondaz nie wyszedl tyle manipulacji na nic.. https://www.portalsamorzadowy.pl/wybory-2018/kandydat/dorota-skoczylas,189538,2.html a tu juz nie macie wplywu i sen o drugiej turze pryska a tyle sie o tym pisze…. hi hi hi ciekawe za ile wyrzucicie ten komentarz hihihi

  3
  4
 9. Andzia pisze:

  jak patrze na ta druzyne kandydatow powyzej to przewiduje góra dwoch obecnych radnych wchodzi Kopalnia i ksero .reszta razem z bylym bedzie ogladac sesje z pozycji kamerki internetowej.

  6
  5
 10. Sagas pisze:

  Urek takich autek moze kupić na pęczki. Dorobił sie ………….He,he,he

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).