Oceń radnego: Wójt Jerzy Żurek znowu najgorszy!

584 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym radnym został Stanisław Górniak, najgorszym Wójt Jerzy Żurek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

35 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Jerzy Żurek znowu najgorszy!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Jurek głowa do góry, bo za tydzień pewnie będzie podobnie

  0
  0
 2. Szybki pisze:

  Co za glupota wziol sie za nierobow to najmizej oceniany beznadziejna nagonka pozdro

  0
  0
  • wyborca pisze:

   Nierobom dał zatrudnienie, i to nie pomaga, ludzie widzą zaangażowanie: w spłacaniu zobowiązań wyborczych, do końca blisko. Znów trzeba obiecywać.

   0
   0
 3. ktoś pisze:

  cała prawda na co stać obecnego wójta! Miernota to bardzo delikatne określenie!

  0
  0
 4. jan pisze:

  Obrazajac iprzezywajac wójta tylko mu głosów wyborców przybedzie .Denerwujecie sie ze sa robione inwestycje i ludzie to widza takie jak szkoła w Konopiskach kanalizacja ul Zródlane ul Sokosna remiza w Wasoszu dwa chodniki w Alesksandri chodnik naHutkach nakładka na droge w Walaszczykach chodnik miedzy Jamkami a KORZONKIEM REMONT SZKOŁY W KOPALNI to wszystko ludzie widza i mie sa głupcami

  0
  0
 5. Karol pisze:

  Widzisz Jan właśnie o to chodzi, że ludzie widzą… za trzy lata? huk zrobił! Stracił (chyba, bo nigdy nie odpowiedzieli) 5 baniek zostawione mu przez poprzedników, zrezygnował z pieniędzy Unii i robi tylko co nieco, ale z naszych podatków! To nie sztuka.
  Sobie tylko załatwił kaskę i “swoim”.
  Ciekawe co teraz będzie obiecywał?!
  A jeszcze ciekawsze, kto mu uwierzy w te gruszki na wierzbie?

  0
  0
  • Mister zUB pisze:

   Karolku ty i Stasiu bronicie poprzedniego wójta jak kodziarze sędziów. Prawda jest taka ze byli sbecy agenci i inni towarzysze skazani prawomocnym wyrokiem, nie powinni pełnić funkcji państwowych a twój guru takie właśnie pełni w urzędzie marszałkowskim.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Te 5 baniek to chyba wódy ktore.wasz pan z rozpaczy przepil do lustra.

   0
   0
 6. ANNA pisze:

  Gruszek nie ma sa fakty praca idzie i inwestycje i spłaca długi poprzednika bo groziła gminie katastrofa finansowa a co robił Dunski podróżnik za ostatniej kadencji walczył aby jak najdłużej być wójtem mimo postanowien wojewody razem z p.Górniakiem to buł stracony czas dla gminy i wyborcy wybrali inaczej.

  0
  0
  • Brygida pisze:

   Oho,ho! żeby się nie przemęczył! Weź sobie i porównaj inwestycje jakie zrobił Wójt Socha w pierszych trzech latach swojego wójtowania a z tym co robi Żurecek!
   A o długu to już ci tu Karolek napisał.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Nie zostawil mu poprzednik 16 mln dlugu, unia dawala kasenawet na burdele to robil.

   0
   0
 7. Karol pisze:

  widzisz TwAgent czy jak tam się podpisujesz (co najmniej trzy nicki są tak charakterystyczne…), a Anna zwłaszcza jakoś ciągle wrzeszczycie o jakimś katakliźmie z powodu długu na budowę hali i kanalizacji (bo tylko takie były istotne), a tu sam Żurek napisał w swojej bibule, że sytuacja jest stabilna i że zadłużenie jest w normie. Żadna z opinii RIO nie mówiła o jakimś zagrożeniu, teraz była kontrola kompleksowa za minione 4 lata czyli 2 poprzedników i 2 teraz i też jakoś nikt poza wami, ujadaczami, nie mówi o nadmiernym zadłużeniu?
  Zresztą już dawno Pan Radny pisał,że zostawili Zurkowi ponad 5 miliomów z rozliczeń projektów żeby mógł spokojnie spłacić obligacje na halę? To czego plujesz jadem bez uzasadnienia?
  Pan Wójt Socha nie jest żadnym moim pryncypałem, ani zwierzchnikiem. Jest byłym wójtem tej gminy i zrobił dla gminy bardzo dużo! żurek choćby też pełnił swoją funkcję przez trzy kadencje (o zgrozo!) nigdy Mu nie dorówna. Bo jest zwyczajnie nieudacznikiem i leniem.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Kazdy wie co byly wojt.teraz robi. Ludzie widza rowniez jak.niskie sa jego pobudki. Tylko na kasie mu zalezalo, 150 000 dla czlowieka skazanego za bycie TW to troche za.duzo. a ludzie ktorzy nie podpisali przymieraja czesto glodem.

   0
   0
 8. Mister zUB pisze:

  Karolku bredzisz, rządził 3 kadencje o dwie za długo. Zjadła go pycha i chciwość ,a wykończył sąd w Gliwicach. Dla mnie mógłby już nie startować i nie mącić ,bo nie lubię donosicieli i konfidentów. I pamiętaj prawdziwych mezczyzn poznaje się po tym nie jak zaczynają, a po tym jak kończą ,rzekł kiedyś Miller z SLD guru kolegi Stanisława i trafił tym tekstem celnie w byłego wójta.

  0
  0
  • obiektyny pisze:

   Wójt Socha dla mie to jeszcze nie zakończył swojej pracy na rzecz gminy. Widac ,że się jego powrotu bardzo boicie i macie czego. Jest człowiekiem, który potrafi zarzadzać i pomagac swoim mieszkancom. Do gminy załatwił ponad 100 milionów złotych, gmina była wsród 5 najlepszych gmin w Polsce. Takiego wójta nasza gmina potrzebuje ! Za 400 dni bedziemywitać byłego wójta na stanowisku gospodarza!!!!!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Moim zdaniem jest juz skoncony. Te pieniadze wirtualne to chyba poszlo w te 12 lat na jego pensje?

   0
   0
  • Rak pisze:

   Moim zdaniem nieudacznik tylko jeszcze może sobie pensję wywindować! Grabarz gminy !!!!! Jest już skończony!!!

   0
   0
  • Karol pisze:

   Agent zmień tą płytę. Jestes już nudny. Nie masz o czym pisać?

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Karol, to tak jak oplacony sowicie przez sbeckiego konfidenta skryba i banda troli jak swinie walczaca o stolki. Znasz te postacie?

   0
   0
  • Jaki pisze:

   Karol to tak jak opłacony sowicie przez nieudacznika i banda przydupasow jak świnie przy korycie czyszczą gminna kasę! Nieudacznika na nic nie stać! Taki los zgotował nieudacznik mieszkańcom naszej gminy!!!!!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Czarny Pan pewnie juz sie zesral bo widzi ze piercien wladzy jest nieosiagalny. Czarny Panie, podziekuje Pan Anetce, bo dzieki niej niedlugo wszystko ujrzy swiatlo dzienne. Dobrze.miec wtyki w PO i .N . Szykuj sie bo CBA przychodzi w nocy.

   0
   0
 9. Brygida pisze:

  Blachownia dostanie około 12 milionów! na inwestycje przy zbiorniku wodnym. ma to kosztować około 14 mln, to znaczy jełopie podpisujący się między innymi TwAgent, że prawie 2 mln muszą dołożyć ze swoich. Dołożyć, znaczy pewnie pożyczyć, wziąć kredyt.
  Oj, zadłużą się Agencie, co? to może uważacie, że Blachownia nie powinna nic robić przy zalewie? zrezygnować z tych 12 milionów? bo jak tu szklarz wypisuje zadłużą się!
  Co prawda jego pryncypał Żurek na całą stronę gazety napisał, że zadłużenie gminy Konopiska jest na bezpiecznym poziomie, ale to g..o ciągle drze mordę że dług!
  To zrób to inaczej ! może podniesiesz podatki ludziom?

  Nieee. Ty jak i Żurek, zrezygnowałbyś z robienia czegokolwiek.

  0
  0
 10. TWAgent pisze:

  CBA przychodzi w nocy. Niedlugo rasa panow odpowie za swoje grzechy. Jakos nie widze zeby Blachownia takie inwestycje robila co chwile!! Poziom dlugu ma granice, i mozna dojeba…c kolejne 16 mln, a nasze dzieci beda splacac. Wlacz myslenie!!!zreszta poczytaj w konopiskach pl. Duzo sie dzieje.

  0
  0
 11. Brygida pisze:

  Towarzyszu Agent, twoje chamstwo nie ma granic?

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Brygida, ja nie nazywam tak jak twoi kolesie z forum niedacznikiem, niedorozwojem, idiota. To jest chamstwo. Tak to jest jak.sie robi kampanie czlowiekowi bez honoru, odwagi i moralnosci. To jest chamstwo w czystej postaci i ludzie to zobaczyli.

   0
   0
 12. Racjonalista pisze:

  Oscar się zalezy za wyprowadzenie klakierow poprzednika w polem. Przez rok małpy pisały o zarobkach ustalonych przez poprzednika tylko cienias super dziennikarz nie sprawdził składowych i pewnie teraz niedługo będzie czkawka bo mit 200tys klakierom zdechnie.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Racjonalista, nie zmienia to faktu ze czy 150000 jak poprzednik czy 200 000 to kurw….a jawna kpina z ludzi. Ja za polowe ogarne ten burdel jaki jest w gminie

   0
   0
  • Racjonalista pisze:

   Nie było jeszcze takiego co by cofnął decyzję poprzednika i zjechał pensje o połowę. Socha takie wynagrodzenie sobie ustawił i to co ma Żurek jest po duńskim podróżniku. Czy to za dużo czy w sam raz to już inna para kaloszy. Tylko rada może zwiększyć uposażenie wójta a takiej uchwały nie było. Niestety poza wypłatą Żurek dostał też zadłużenie w pakiecie. I teraz dylemat czy pracować nad zadłużeniem i przez 4 lata nie ułożyć nawet metra chodnika czy utrzymać je na takim samym poziomie ale starać się o zewnętrzne finansowanie. Wybrałbym to drugie tak to jest teraz bo w następnej perespektywie finansowej nie będziemy już beneficjentem środków unijnych tylko płatnikiem zatem zostanie finansowanie własne.

   0
   0
 13. Kamil pisze:

  on już pisze sam do siebie… kaftan pilnie potrzebny. Szkoda słów.

  0
  0
 14. TWAgent pisze:

  CBA!!!!

  0
  0
  • jaki pisze:

   Agent walczy i nic tylko za grosze , chce być grabarzem gminy.Prostak !!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Tam za grosze pisze jas, tu jaki. Szablon kurw…a szablon:) dla ciebie i twojego pana nazartego nasza kasa to sa grosze, dla ludzi majatek. Dlatego juz wam koryto odplynelo i zostaly tylko gazety.

   0
   0
 15. Jarek pisze:

  Teraz zarzucacie smieciami dom w dom o nieudaczniku , broszce i posłusznych chodzących na pasku . Hańba dla GMINY, co tam się opisuje!!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).