Oceń radnego: Wójt Jerzy Żurek najgorszy!

432 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Stanisław Górniak, najgorszy Wójt Jerzy Żurek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Jerzy Żurek najgorszy!”

 1. Piotr pisze:

  Nic się nie dziwię , na efekty trzeba pracować , a ten przypadek jest jedyny ani pracy ani efektów nawet z wielką pomocą jaką daje poprzednika ekipa

  11
  8
 2. Grześ pisze:

  Czaś do uli powròcić

  11
  3
 3. koń polski pisze:

  Najslabszy i najgorszy wójt w historii gminy, nawet pan Janik był o niebo lepszy. Takim karierowiczom nigdy więcej władzy dać nie wolno!

  9
  3
 4. swojak pisze:

  Zdania poprawnie powiedzieć nie umie tylko okazał sie specjalista od zaciagania kredytów i ruinowania gminy , zerując na osiagnięciach poprzednika.

  8
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).