Oceń radnego: Wójt Jerzy Żurek najgorszy

836 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepsza okazała się Jadwiga Majdzik, najgorszy był Wójt Jerzy Żurek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Jerzy Żurek najgorszy”

 1. Mieszkaniec Gminy pisze:

  Panie sam widzisz że jesteś beznadziejnym gospodarzem naszej Ojczyzny. Niszczysz co najlepsze było w naszej miejscowości budowane przez wiele lat. Najgorszy Wójt Gminy Konopiska jakiego pamiętam.

  9
  0
 2. Solka pisze:

  najgorszy w historii

  9
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).