Oceń radnego: Witold Gajos najgorszy!

521 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym okazał się Stanisław Górniak, najgorszym był Witold Gajos.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

23 odpowiedzi na “Oceń radnego: Witold Gajos najgorszy!”

 1. Z Hutek pisze:

  Faktycznie ten Górniak to coś robi. Szkoda że w hutkach mamy takiego który nic dla nas nie robi tylko patrzy jak kieszenie sobie napchać.

  0
  0
 2. Jamki pisze:

  No i prawidłowo. Świetny wybór.

  0
  0
 3. Tomek pisze:

  W ogole nie znam go

  0
  0
  • Z Hutek pisze:

   To ten stary co tak czasem od rzeczy gada ale ma rację i faktycznie coś chce zrobic.

   0
   0
 4. janek pisze:

  Ty z Hutek nic nie robi Bałdyga chyba CIĘ powaliło chodnik to czyja inicjatywa i się udało droga z Hutek na Rększowice kostka na przystanku i chyba przy remizie i chyba do szkoły cos mu się udało

  0
  0
 5. Z Hutek pisze:

  Haha przecie chodniki to nie jego zasługa to nam położył wojewódzki zarząd dróg. Chodnik nie jest nikomu potrzebny ludzie to i tak po drodze chodzą. Aleksandria chciała orlika to ma orlika. Chciała hale to ma halę. OSP ? wyremontowali OSP. My przez tyle lat nic nie mamy przez tego radnego. Jedyne co umiał załatwić to córce miejsce na lokal gastronomiczny w konopiskach. Aaa zapomniałem ufundował figurę Kopernika na placu zabaw w szkole w hutkach.

  0
  0
  • No co ty mowisz? pisze:

   Przecież dzięki niemu GTV zaczal jezdzic wczesniej I dla niepelnosprawnych dziala

   0
   0
 6. janek pisze:

  To jest droga powiatowa i załatwił to ze Smelą a zapomniałes o drodze HUTKI rĘKSZOWICE i kostce na przystanku i remizie mała masz wiedze w tym temacie

  0
  0
  • Justyna pisze:

   Jaką drogę z Hutek do Rększowic, droga ta jest z powodziówek, tak jak w Jamkach w Aleksandrii ,Konopiskach. Jak były załatwiane protokoły szkód Bałdyga nie był radnym.

   0
   0
  • Kajetan pisze:

   On to załatwił wyciąganie z kasy podatników na imprezki ,,Miód i malina”. o innych cudach dowiecie się jeszcze, po co jest gmina.

   0
   0
  • robak pisze:

   Edek do sukcesów klei się jak guma do żucia. Nie jest to jego zasługa tylko poprzedniego wójta.

   0
   0
 7. janek pisze:

  Tylko mieszkancy Z hutek chyba zadowoleni Górniak co chciał go odwołac z radnego pisząc donos do wojewody i ten redaktorzyna pisał do prokuratury na niego i nic nie zdziałali bo wszystko robił zgodnie z prawem i niech tak dalej pracuje dla dobra Hutek bo chodnik jest super

  0
  0
 8. Z Hutek pisze:

  To chodź sobie tym chodnikiem aby nikt cię nie przejechał czasem

  0
  0
 9. Tomek pisze:

  Najlepszy radny to pan Gorniak

  0
  0
 10. janek pisze:

  Dlaczego jestes takim złym człowiekiem i chcesz zeby mnie samochód potrocił

  0
  0
 11. Jwjw pisze:

  Najlepszy I najsensowniejszy radny to jest jeszcze Skoczylas

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).