Oceń radnego: Stanisław Górniak wciąż liderem!

523 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym radnym został Stanisław Górniak, najgorszym Ola Szczepańska.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Stanisław Górniak wciąż liderem!”

 1. Mister zUb pisze:

  Wstyd ktoś ze świętej trójki najgorszym radnym w tym tygodniu. Redatkorze kasa byla za mała czy przelew spoźniony. Stasiu,Robercik i Ola mają bić się o zwyciestwo co tydzień a reszta ma dostawać z góry po 50 glosów nota 1 by czasem nie przegonić tych najlepszych radnych.

  0
  0
  • Czarownica pisze:

   Aleś odkrył Amerykę. Ciekawa jestem kto miałby robić taką robotę, nawet klub sportowy to za mało.

   0
   0
 2. Kamil pisze:

  ooo! kolejna zmiana nicku u Towarzysza Agenta z hutek, itd! Biedny zakompleksiony szklarz!

  0
  0
 3. Fan pisze:

  Brawo Radny Górniak!
  Wójt z przewodniczącym Panu nie dorównują do pięt!!!!! Tak Trzymać!

  0
  0
 4. Mister zUb pisze:

  Agent to agent ,a ja nim nie jestem. Zawsze piszą to samo ,a w tym tygodniu odmiana i najgorsza radną zostala pani z Kopalnii. Czarownico nie wiem czy to klub glosuje,ale jest to nie w porzadku.

  0
  0
 5. Czarownica pisze:

  Popytaj może wytropisz.

  0
  0
 6. Kamil pisze:

  teorie spiskowe, trupy w szafach, haki… jakże to aktualne mimo upływu trzech lat!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).