Oceń radnego: Stanisław Górniak najlepszy, Wójt Jerzy Żurek najgorszy

4746 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym radnym został Stanisław Górniak, najgorszym Wójt Jerzy Żurek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Stanisław Górniak najlepszy, Wójt Jerzy Żurek najgorszy”

 1. Z hutek pisze:

  Brawo p. Górniak tak trzymać

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Brawo brawo. Musiałem ją wam wskazać że trochę wstyd. Wasz blog i przegrywacie. Teraz kombinujecie jak trza. Hehe…to i tak wam nie pomoże:) lud widzi:)

   0
   0
 2. idol Zurka pisze:

  Zurek, nie rób wstydu i zakończ to pośmiewisko odchodząc ze sceny! Baj! Baj!

  0
  0
 3. Tutejszy pisze:

  Wójt do wymiany, nic nie robi,tylko obciąża naszą gminę wysokimi zarobkami!

  0
  0
 4. Z Aleksandii pisze:

  My temu panu też dziękujemy! Jako wójt okazał się beznadziejnym gospodarzem, zadbał tylko o swoją pensję! Hali jak nie było tak nie ma, dalej są tylko marne widoki!!!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   I dobrze:) niech wam chudy kompanami z Kopalnii zbuduje hotel. Reszta gminy mówi nie dla hali!

   0
   0
 5. Mieszkaniec pisze:

  My dla hali mówimy tak!!!!!!

  0
  0
 6. ramze.61 pisze:

  ooo! widzę, że chudy i z tym wójtem się pogniewał! to u niego reguła. Poparcie w wyborach, głosy, wzamian za…. a potem rządy zza pleców, aż wreszcie miarka się przebiera, bo nikt jego (chudego) prób mieszania nie wytrzyma, i zaczyna się wojenka.

  0
  0
 7. anni pisze:

  Ten wójt to nawet w gminnym rankingu wypada na mało znaczącą osobę, zajmując ostatnie miejsce. Takich ludzi powinno się eliminować przy wyborach. Dla niego ważna jest tylko kasa, kasa, kasa. Za 600 dni otrzyma czerwoną kartkę i niech się wyprowadza innych zatruwać!!!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).