Oceń radnego: Stanisław Górniak najlepszy, Wójt Jerzy Żurek najgorszy

688 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym radnym został Stanisław Górniak, najgorszym Wójt Jerzy Żurek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

13 odpowiedzi na “Oceń radnego: Stanisław Górniak najlepszy, Wójt Jerzy Żurek najgorszy”

 1. Misiek pisze:

  Ha ha wójt znowu najgorszy…coś w tym musi być. Przegrywać tak co tydzień to musi być irytujące… można zacząć się martwić że poparcie spada :-)

  0
  0
 2. TW Agent pisze:

  Hehehehe.. Jedyne co z tego wynika że wasz Pan popuscil w gacie:) ranking radnych a tu wójt. Hmm… Kolejne zlecenie

  0
  0
  • Brygida pisze:

   te, agent z hutek, kogo masz na my śli pisząc ciągle o jakimś naszym Panu? Jak już chcesz robić z siebie idiotę to chociaż minimum sensu?
   Może myślisz że jak ty masz pana wójta to wszyscy tu muszą mieć? Nie wszyscy w gminie są tacy bezmyślni i trzeba im mówić co mają napisać. widać tobie trzeba i sądzisz wg siebie?

   0
   0
  • Misiek pisze:

   Ty to masz wypowiedzi na poziomie…ale marnym niestety …

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   Wy potrzebujecie żeby wam mówić:)

   0
   0
 3. wyborca pisze:

  Jak można głosowanie zlecić? Dlaczego wy nie zlecicie. Wójt byłby na świeczniku.

  0
  0
  • Obserwatorka pisze:

   Za małe poparcie żeby wygrywać. To źle wróży na przyszłość. Obiecanki cacanki a… głupich nie widać i nie chcą poprzeć!

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   Hehehehe… Co mi Żurek jak to moje poparcie ma rosnąć, a niestety nie opłacam żadnego skryby!!:)

   0
   0
 4. Wnikliwy pisze:

  Wielka szkoda że pan radny musi codziennie oglądać tego slabeusza sąsiada! Widać , że do Pana Radnego to wójt nie dorasta! Cienki Władek!

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Pan radny siedzi w domu i pisze na forum z kilkunastu nickow. Nie ma czasu wyjść na dwór:)

   0
   0
 5. Górniak Stanisław pisze:

  Z błędu nie będę Cię wyprowadzał, jeśli tak sądzisz, Twoja sprawa. Ja o głupotach nie dyskutuję. Dla mnie obecnie ważną sprawą jest utworzenie nowego tworu pod nazwą Wody Polskie, Bo z tego powodu wszyscy dostaniemy po kieszeni. >Zapłacą elektrownie i rolnicy. Co to oznacza dla zwykłego konsumenta? Naturalną konsekwencją będzie wzrost cen za prąd i żywność. Przeciętnego Polaka będzie to kosztować ok. 30 zł rocznie. Na mocy nowej ustawy powstanie Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie”. W instytucji zatrudnione zostanie nawet 3 tys. osób. Roczne wydatki Państwowego Gospodarstwa Wodnego będą wynosić od 2,4 do 4,4 mld zł.<przedruk z Fakt 24.PL. Rząd chce nałożyć na samorządy opłaty za spływającą wodę deszczową i roztopową , co w konsekwencji obciąży mieszkańców. Nie dosyć że mamy obecnie bajońsko wynagradzane zarządy spółek wodnych to jeszcze będziemy utrzymywać nową czapę administracyjną. To jest ta dobra zmiana, dla wierchuszki, bo znależli sposób na łatanie budżetu. A u nas i nie tylko, dalej budujemy kanalizacje deszczowe, jakby nie można było odprowadzać wody z wpustów ulicznych do rowu przydrożnego.

  0
  0
 6. Znawcza pisze:

  Pana sąsiad też musi zapłacić za wybrukowany plac! Ale żurek ma to gdzieś ! Zarabia krocie z naszych podatkow! Beznadziejny gospodarz!!! Ku

  0
  0
 7. Górniak Stanisław pisze:

  No i doczekaliśmy się, najpierw wprowadzono opłaty klimatyczne, czyli za powietrze, a teraz opłaty za pobór za korzystanie z wody,dwa najważniejsze czynniki potrzebne do życia, ciekaw jestem kiedy będą opłaty od słońca. Na przestrzeni wieków historii nie słyszałem by jakiś władca wprowadzał opłaty od wody, Nawet zaborcy na taki porąbany pomysł się nie odważyli. . Jaki udział ma rząd w dostarczaniu wody na ziemię, skoro chce brać haracz za wodę? A po opłaty od deszczówki powinni się zwrócić do do Pana Boga. To tak pół żartem, pół serio.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).